EKA Classic 8 Titanium

Nový produkt

EKA Classic 8 Titanium. Odolný nôž na každodenné použite.

Viac detailov

69,00 €s DPH

2 ks.
Na sklade

- +

Značka: EKA

Porovnať

 
Detaily

EKA Classic 8 Titanium je elegantný nôž na každodenné použitie, ktorý sa dá použiť na väčšinu vecí. Titán má veľ pozitívnych vlastností, používa sa okrem iného v protézach, turbínach, hodinkách a v kozmickej technike. Titán je tiež veľmi esteticky príjemný svojou charakteristickou farbou poskytujúcou pekný prechod medzi čepeľou a nožom. Materiál je dobrý aj preto, že nespôsobuje alergické reakcie ako mnohé iné kovy a možno predovšetkým preto, že nehrdzavie. Preto je nôž vhodný pre všetky možné vodné športy a pre všetkých milovníkov člnov, ktorí chcú mať nôž v člne bez toho, aby riskovali jeho zničenie vlhkosťou a hrdzou. Tento nôž EKA má tiež integrovanú sponu na opasok, takže svoj nôž môžete jednoducho pripevniť na vhodné miesto.

EKA Classic 8 Titanium je jednoducho štýlový všestranný nôž v klasickom dizajne s kvalitnými a modernými materiálmi, lepší už ani nemôže byť!

Vlastnosti:

Ergonomická rukoväť potiahnutá titánom so sponou na opasok s extrémne ostrou čepeľou a odolnosťou. Čepeľ "Drop point" a zamykanie "frame lock" vyrobené zo švédskej kvalitnej ocele s tvrdosťou HRC 57-59.

Oceľ Sandvik 12C27:

EKA používa na svoje nože nerezovú oceľ s označením Sandvik 12C27. Ide o švédsku oceľ vyvinutú firmou Sandvik Corporation špeciálne pre nože a chirurgické nástroje. Čepele sú kalené na tvrdosť 57-59 HRC. Testy ukázali, že nože EKA si zachovávajú ostrosť lepšie ako väčšina iných popredných značiek nožov.

Technické parametre:

Typ noža EKA Classic 8 Titanium
Materiál čepele Sandvik 12C27
Tvrdosť (HRC) 57-59
Dĺžka čepele (mm) 90
Celková dĺžka (mm) 214
Hrúbka čepele (mm) 2,5
Rukoväť potiahnutá titánom
Celková hmotnosť (g) 165

Napíšte Váš názor

EKA Classic 8 Titanium

EKA Classic 8 Titanium. Odolný nôž na každodenné použite.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Príslušenstvo

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0