Možnosti platby a doprava

Platba za tovar

Predávajúci akceptuje platbu za objednaný tovar spôsobmi, ktoré sú uvedené nižšie.

Súčasťou objednávky v e-shope je povinnosť kupujúceho zaplatiť cenu predávajúcemu za objednaný tovar.

1. Platba na dobierku - za tovar zaplatíte pri prevzatí tovaru od prepravcu

2. Platba prevodom na účet - za tovar zaplatíte vopred na náš účet vedený v Tatra banka, a.s., odštepný závod Raiffeisen Banka (dodanie tovaru sa môže predĺžiť o čas kým sa platba pripíše na náš účet)

3. Platba pri osobnom odbere - platba pri osobnom odbere je možná v hotovosti alebo kartou.

Dodanie tovaru

Ak nie je dodacia lehota uvedená pri produkte, platí, že predávajúci dodá kupujúcemu tovar najneskôr do 30 dní. Pri platbe vopred predávajúci odosiela tovar až po pripísaní úhrady na účet predávajúceho.

Tovar sa považuje za prevzatý kupujúcim okamihom, keď kupujúci alebo ním určená tretia osoba (s výnimkou dopravcu) prevezme všetky časti objednaného tovaru, alebo ak sa a) tovary objednané kupujúcim v jednej objednávke dodávajú oddelene, okamihom prevzatia tovaru, ktorý bol dodaný ako posledný, b) dodáva tovar pozostávajúci z viacerých dielov alebo kusov, okamihom prevzatia posledného dielu alebo posledného kusu, c) tovar dodáva opakovane počas vymedzeného obdobia, okamihom prevzatia prvého dodaného tovaru.

1. Kuriérom spoločnosti GLS Slovakia (4,90€ s DPH)- dodanie štandardne nasledujúci pracovný deň, najneskôr však do 48 hod.

2. Slovenská pošta (1. trieda) (7,00€ s DPH)- dodanie tovaru do 3 pracovných dní


QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu

Porovnať 0