Vábnička Nordik Predator Plain Pain

3449

Nový produkt

Vábnička Nordik Predator Plain Pain je úplné nový a inovatívny model , ktorý nikde nenájdete. Táto vábnička má plochý tvar a vkladá sa priamo do úst.

Viac detailov

17,50 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Porovnať

 
Detaily

Vábnička Nordik Predator Plain Pain

• Precízna švédska kvalita

• Špeciálne predladená na zvuky

• Z extra odolného materiálu

• Určená na lov líšok a predátorov

Vábnička Nordik Predator Plain Pain je úplné nový a inovatívny model , ktorý nikde nenájdete. Táto vábnička má plochý tvar a vkladá sa priamo do úst . Používa sa jednoduchým spôsobom a to jednoduchým fúkaním, kde vôbec nepoužívame ruky. To je veľkou výhodou, nakoľko môžeme ihneď zaobchádzať so zbraňou a loviť. Membrána tejto vábničky, má širokú zvukovú škálu . Imituje zvuky zvieraťa, ktoré pociťuje bolesť alebo agóniu. Nordik Plain Pain je veľmi dobrá pomôcka pre vábenie líšok a predátorov. Je veľmi efektívna, účinná a spratná.

Ako sa používa vábnička Nordik Plain Pain?

Vábnička má na svojom tele naznačených niekoľko zvukových pozícií a umožňuje fúkanie s oboch strán. Pomocou Nordik Predator Plain Pain dokážeme imitovať všetky úzkostlivé zvuky, ktoré sú pre predátorov doslova , ako magnet a neskutočne ich priťahuje. Vábnička ma rôznu hrúbku membrány na oboch stranách, preto má každá strana iný zvukový tón. Pokiaľ vábite cez hrubšiu stranu, tak budú zvuky hlbokého tónu bolesti. Tenšou stranou vytvoríte pravý opak, jemné tóny . Na tele vábničky sú naznačené s oboch strán 3 zvukové pozície.

Zvuk 1 : Hlavný zvuk: Pomocou úplne strednej pozície dokážeme imitovať v hlavný zvuk bolesti a agónie. Tento tón je potrebné používať 15 až 25 sekúnd a opakovať 3-4 min.

Zvuk 2 : Ostatné zvuky: Pri posúvaní na rôzne pozície na vábničke imitujeme rôzne tóny. Hlasitosť pri vábničke ovplyvňujeme intenzitou fúkania. Toto je potrebné používať 15 až 25 sekúnd a opakovať 3-4 min.

Pomocou tejto vábničky dokážeme imitovať zvuky:

Zvuk 1 : Hlavný zvuk

Zvuk 2 : Ostatné zvuk

Nordik Predator Plain Pain patrí medzi najpoužívanejšie vábničky na lov líšok a predátorov na svete. Prinesie Vám želaný úspech pri love.

Napíšte Váš názor

Vábnička Nordik Predator Plain Pain

Vábnička Nordik Predator Plain Pain je úplné nový a inovatívny model , ktorý nikde nenájdete. Táto vábnička má plochý tvar a vkladá sa priamo do úst.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)

QR kód

Menu

Porovnať 0