Nordik Predator Pre-tuned

1166

Nový produkt

Nordik Predator "Pre-tuned". Predladená vábnička na dravce. Táto vábnička je veľmi jednoduchá na použitie.

Viac detailov

22,90 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Porovnať

 
Detaily

Táto vábnička je veľmi jednoduchá na použitie. Je predladená na 4 základné zvuky a teda veľmi pomáha začiatočníkom jednoducho napodobniť všetky zvuky, ktoré sú veľmi atraktívne pre líšky.

 

Zajačie a králičie vreštadlo: Tieto zvuky jednoducho napodobíte premiestnením gumového krúžku do stredného zárezu zvukovej dosky, vložíte do úst a fúknite. Čím hlbšie vložíte vábničky do úst, tým hrubšie bude napodobovanie vreštania. Striedajte dlhé a krátke zvuky po 15-25 sekúnd a opakujte každé 3-4 minúty. Striedavo otvárajte a zatvárajte dlaň pred koncom vábničky pre väčšiu autentickosť zvukov. Pohybujte hlavou do strán.

 

Pískanie myši a hrabošov: Premiestnite gumový krúžok na najvzdialenejší zárez od tela vábničky, zubami stlačte membránu pred gumovým krúžkom a krátkymi intervalmi fúkajte do vábničky.


Tiesňové volanie srny: (vábenie medveďov): Použite vábničky rovnakým spôsobom ako pre zajacov a králičie vreštanie, ale premiestnite krúžok do najbližšieho zárezu k telu vábničky a vsuňte vábničku hlbšie do úst. Pre privábenie medveďov týmto spôsobom pokračujte vo vábení intenzívne najmenej hodinu.

 

Upozornenie! Vábnička môže produkovať zvuky, ktoré prekračujú 115dB, preto výrobca odporúča používať chrániče uší.
Výrobca: Nordik Gear AB, Švédsko

Napíšte Váš názor

Nordik Predator Pre-tuned

Nordik Predator "Pre-tuned". Predladená vábnička na dravce. Táto vábnička je veľmi jednoduchá na použitie.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0