Vábnička Nordik Predator 3-pack na predátorov

4031

Nový produkt

Vábnička Nordik Predator 3-pack na predátorov je extra výhodné balenie 3 vábničiek. Sú určené na vábenie líšok a predátorov.

Viac detailov

47,10 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Porovnať

 
Detaily

Vábnička Nordik Predator 3-pack na predátorov

• Precízna švédska kvalita

• Špeciálny zvýhodnený set

• Z extra odolného materiálu

• Určená lov líšok a predátorov

Vábnička Nordik Predator 3-pack na predátorov je extra výhodné balenie 3 vábničiek. Sú určené na vábenie líšok a predátorov. Toto balenie obsahuje vábničku Nordik Predator Mini Predator, Nordik Predator Fox Heat a Nordik Predator Crying Bird. Táto sada obsahuje všetko potrebné pre úspešné vábenie. Vábničky sú veľmi efektívne, účinné a spratné.

Ako sa používajú vábničky Nordik Predator 3-pack?

Nordik Predator Mini Predator

Piskot myší a hrabošov: Pokiaľ chceme docieliť tento zvuk musíme posunúť gumový krúžok na samotný koniec vábničky. Potom musíme krátko a opakovane fúkať do vábničky.

Zajačie a králičie vreštadlo: V tomto prípade musíme dať vábničku do úst, pokiaľ budete mať vábničku v ústach hlbšie, tak bude zvuk oveľa hlbší. Je potrebné striedať intenzitu a dĺžku cca 15-20 sekúnd a potom opakovať tento postup každé 3 až 4 minúty. Samozrejme je potrebné súčasne držať dlaň na konci vábničky a striedavým otváraním a zatváraním dlane, dodáme väčšiu reálnosť zvuku vábenia.

Nordik Predator Fox Heat

Zvuk 1: Trr,Trr,Trr: Zakryte dieru na zvukovej komore vaším ukazovákom a trikrát fúknite jemne do vábničky „trr“ (trr, trr, trr), pauza 10 sekúnd (trr, trr, trr), pauza 10 sekúnd (trr, trr, trr). Opakujte túto sériu zvukov každých 5 – 10 minút pri 30 – 40 minútovom čakaní.

Zvuk 2: Ju-Ju-Ju-Ju-Jullliiiii: Zakryte dieru na zvukovej komore vaším ukazovákom a fúknite štyri krátke jemné ťahy (nápory) vzduchu v krátkej postupnosti, zakončite dlhým ťahom (náporom) vzduchu na 3 sekundy kedy premiestnite váš prst z diery, akonáhle začnete fúkať a necháte zvuk doznievať ku koncu ( ju-ju-ju-ju-jullllliiiiii). Pauza 10 sekúnd a opakujte. Opakujte túto sériu zvukov každých 5-10 minút pri 30 – 40 minútovom čakaní.

Nordik Predator Crying Bird

Ďatlovité vtáctvo: Pokiaľ chceme docieliť tento zvuk musíme v krátkosti a v silnejšej intenzite fúknuť trr, trr, trr priamo do vábničky.

Malé vtáctvo: V tomto prípade musíme dať vábničku do úst a veľmi jemne fúknuť a taktiež vdýchnuť vzduch.

Králičie vrešťadlo: Tento zvuk môžeme docieliť úplne jednoduchým fúknutím priamo do vábničky.

Napíšte Váš názor

Vábnička Nordik Predator 3-pack na predátorov

Vábnička Nordik Predator 3-pack na predátorov je extra výhodné balenie 3 vábničiek. Sú určené na vábenie líšok a predátorov.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)

QR kód

Menu

Porovnať 0