Vábnička Nordik Predator Mouse

5360

Nový produkt

Vábnička Nordik Predator Mouse napodobňuje piskot myší a hrabošov.

Viac detailov

14,00 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Porovnať

 
Detaily

Vábnička Nordik Predator Mouse

• Precízna švédska kvalita

• Špeciálne naladené zvuky

• Z extra odolného materiálu

• Určená pre privábenie líšok

Vábnička Nordik Predator Mouse napodobňuje piskot myší a hrabošov. Je veľmi atraktívna pre líšky a ďalších predátorov, ktorí lovia myši a ostatne drobné hlodavce. Vábnička Nordik Predator Fox Heat je veľmi dobrá pomôcka pre vábenie líšok. Je veľmi efektívna, účinná a spratná.

Ako sa používa vábnička Nordik Predator Mouse?

Ľahkým vdychovaním a vydychovaním skrz vábničku napodobňujete myšie a hrabošíe pišťanie, takto je používanie vábničky veľmi jednoduché, nie je potrebná žiadna sila. V prípade, že nejaké nečistoty uviaznu vo vábničke, jednoducho ju vyčistíte oddelením kusov od seba. Tvar vábničky umožňuje jej použitie bez držania v rukách, môžete mať svoje ruky na zbrani a byť pripravení, až sa predátor objaví. Pišťanie myši môže byť použite cez celu loveckú sezónu, ale obzvlášť účinné je pre mladé líšky, ktoré nemajú zatiaľ žiadne skúsenosti a strach z iných koristí, ako sú králik alebo zajac. Preto je často jednoduchšie vábiť mladé líšky s pišťaním myši ako s inými zvukmi. Zvuk z vábničky sa môže zdať slabý, ale predátori majú veľmi dobrý sluch a v pokojnom počasí počujú vábničku na veľkú vzdialenosť.

Piskot myší a hrabošov: Používajte to, čo považujete za zvuk podobný piskotu myší nepravidelne po dobu 20-30 sekúnd, buďte ticho 1-2 minúty a opakujte toto behom 30-40 minút predtým, než si vyberiete ďalšie stanovište. Pišťanie myši je tak tiež obľúbeným spôsobom, ako začať alebo skončiť vašu aktivitu pri vábení vreštadlom alebo vtáčím nárekom. Majte na pamäti, že predátorov, ktorých vábite, za použitia myšej vábničky nie sú tak opatrní, ako keď ich vábite s vábničkou na zajace. Ti, ktorí už majú skúsenosť, budú na vetre hľadať pach ostatných predátorov, ktorí by mohli byť hrozbou. Skúste nájsť stanovište, kde môžete kontrolovať vietor a použijete aj maskovacie oblečenie.

Pomocou tejto vábničky dokážeme imitovať zvuky:

Piskot myší a hrabošov

Nordik Predator Mouse patrí medzi najpoužívanejšie vábničky na lov líšok na svete. Prinesie Vám želaný úspech pri love.

Napíšte Váš názor

Vábnička Nordik Predator Mouse

Vábnička Nordik Predator Mouse napodobňuje piskot myší a hrabošov.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)

QR kód

Menu

Porovnať 0