Srnčia vábnička Nordik Predator Roe set DVD

5072

Nový produkt

Srnčia vábnička Nordik Predator Roe je dokonale predladená. Obsahuje 4 najdôležitejšie zvuky, ktoré sú potrebné pre úspešné vábenie.

Viac detailov

31,40 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Porovnať

 
Detaily

• precízna švédska kvalita

• špeciálne predladená na 4 zvuky

• z extra odolného materiálu

• najúčinnejšia na trh

Vábnička Nordik Roe set DVD je extra zvýhodnený balíček určený pre úspešné vábenie srnca. Set obsahuje vábničku Nordik Roe, náučné DVD vábenie srncov a šnúrku na vábničku.

DVD je veľmi pekne a detailne popisuje problematiku vábenia srnčej zveri. Je dokonale spracované z autentických scén priamo z revíru a lovu. Sledujte aj vy krásne zážitky z lovu a vábenia srncov. Vábnička Nordik Roe set DVD ponúka dokonalú prípravu pre úspešný lov.

Ako sa používa srnčia vábnička NORDIK ROE:

Jednoduchým presúvaním gumových krúžkov medzi rôzne vzdialenosti meníte požadovaný zvuk vábničky. Tento model má dvojité rezonančné časti pomocou ktorých sa dá ovládať hlasitosť. Pokiaľ chcete, aby bol zvuk tichý a tlmený musíte zakryť otvor v spodnej časti vábničky. Úplne ideálne pre vábenie srnca je striedanie zvukov „Kontakt srna a srnča“ so zvukom “ rujná srna“ či zvukmi „oplodňovaná srna“ . Musíte počkať zhruba 10 minút a potom je potrebné postup opakovať znova.

Kontakt srna a srnča: V tomto prípade musíte gumový krúžok umiestniť do najvzdialenejšieho výrezu. Umiestnite gumený krúžok do prvého (najvzdialenejšieho) zárezu od tela vábničky a vdychujte krátko do vábničky pre zvuky nadviazanie kontaktu. Pre napodobňovanie zvukov vydávaných srnčou, zakúsnite zubami do vábničky cez gumový krúžok a vydávaný zvuk bude vyšší.

Rujná srna: Gumový krúžok dáme do zárezu číslo 2. Zuby naopak dáme do zárezu číslo 1 a  jemne zahryznite. Potom svoje pery dajte na gumový krúžok a začnite fúkať. Čím ďalej položíte svoje pery na krúžok, tak tým bude tón vysoký a opačne nízky

Oplodňovaná srna: Tu zvolíme skoro identický postup, ako pri rujnej srne, ale po fúknutí musíme uvoľniť zuby. Získame tak hlas srny, ktorá sa pári so srncom tzv. Geschreck. Potom je potrebné striedať krátke tóny rujnej srny a dlhé zvuky oplodňovanej srny.

Nordik Roe predladená srnčia vábnička patrí medzi najpoužívanejšie vábničky na srnca na svete. Prinesie Vám želaný úspech pri love.

Napíšte Váš názor

Srnčia vábnička Nordik Predator Roe set DVD

Srnčia vábnička Nordik Predator Roe je dokonale predladená. Obsahuje 4 najdôležitejšie zvuky, ktoré sú potrebné pre úspešné vábenie.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12)

QR kód

Menu

Porovnať 0