Srnčia vábnička Nordik Predator Pro Roe

5672

Nový produkt

Srnčia vábnička Nordik Predator Pro Roe je dokonale predladená. Obsahuje 4 najdôležitejšie zvuky, ktoré sú potrebné pre úspešné vábenie.

Viac detailov

24,90 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Porovnať

 
Detaily

• Precízna švédska kvalita

• Špeciálne predladená na 4 zvuky

• Z extra odolného materiálu

• Špeciálna novinka určená na ruju

Vábnička Nordik Predator Pro Roe je úplnou novinku z radov vábničiek Nordik Predator určenú špeciálne pre srnčiu ruju. Nordik Pro Roe je nová vábnička od značky Nordik Predator a je navrhnutá pre efektívne vábenie srncov. Funguje ale aj skvele na vábenie sŕn a predátorov, ktorí ich lovia. Vábnička je prednastavená na 4 zvuky , ktoré budete potrebovať k úspešnému vábeniu. Zuby sa zahryznú do náustku a ľahkými pohybmi medzi zárezmi môžete vytvárať rôzne zvuky.

Ako sa používa srnčia vábnička NORDIK PRO ROE?

Kontaktný zvuk srny:

Umiestnite svoje zuby do najvzdialenejšieho zárezu na rezonančnej doske a zahryznite, nepúšťajte, a krátko do vábničky fúknite. Silou stlačenia môžete regulovať výšku tónu. Proces párkrát zopakujte.

Zvuk rozrušenej srny:

Umiestnite svoje zuby do najvzdialenejšieho zárezu na rezonančnej doske, zahryznite a dlho do vábničky fúknite, následne uvolnite skus. Proces párkrát zopakujte.

Srna v bolestiach:

Umiestnite svoje zuby do najvzdialenejšieho zárezu na rezonančnej doske a zahryznite, začnite s krátkym fúknutím do vábničky, pokračujte dlhým fúknutím, následne uvoľnite skus. Proces párkrát zopakujte.

Vábenie sŕn a predátorov zvukom srnčata v bolesti:

Umiestnite svoje zuby do najprednejšieho zárezu rezonančnej dosky a zahryznite, dlho, ale nie monotónne, fúkajte do vábničky. Proces párkrát zopakujte.

Ako vábiť:

Začnite s kontaktnými zvuky. Po niekoľkých sériách použite v závere zvuk rozrušené srny.Čiastočným prekrytím horného otvoru môžete ľahko regulovať zafarbenie zvuku.

Pomocou tejto vábničky dokážeme imitovať zvuky:

Kontaktný zvuk srny

Zvuk rozrušenej srny

Srna v bolestiach

Srnča v bolestiach

Nordik PRO Roe je predladená srnčia vábnička a prinesie Vám želaný úspech pri love.

Napíšte Váš názor

Srnčia vábnička Nordik Predator Pro Roe

Srnčia vábnička Nordik Predator Pro Roe je dokonale predladená. Obsahuje 4 najdôležitejšie zvuky, ktoré sú potrebné pre úspešné vábenie.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (13)

QR kód

Menu

Porovnať 0