Srnčia vábnička Nordik Predator Roe

5071

Nový produkt

Srnčia vábnička Nordik Predator Roe je dokonale predladená. Obsahuje 4 najdôležitejšie zvuky, ktoré sú potrebné pre úspešné vábenie.

Viac detailov

24,90 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Porovnať

 
Detaily

• precízna švédska kvalita

• špeciálne predladená na 4 zvuky

• z extra odolného materiálu

• najúčinnejšia na trh

Vábnička Nordik Predator Roe bola špeciálne navrhnutá a vyvinutá pre efektívny lov srncov. Táto vábnička je dokonale predladená. Obsahuje 4 najdôležitejšie zvuky, ktoré sú potrebné pri úspešnom vábení. Pohybom gumového pásu medzi dvoma najvzdialenejšími drážkami sa zmení zvuk.

Ako sa používa srnčia vábnička NORDIK ROE:

Jednoduchým presúvaním gumových krúžkov medzi rôzne vzdialenosti meníte požadovaný zvuk vábničky. Tento model má dvojité rezonančné časti pomocou ktorých sa dá ovládať hlasitosť. Pokiaľ chcete, aby bol zvuk tichý a tlmený musíte zakryť otvor v spodnej časti vábničky. Úplne ideálne pre vábenie srnca je striedanie zvukov „Kontakt srna a srnča“ so zvukom “ rujná srna“ či zvukmi „oplodňovaná srna“ . Musíte počkať zhruba 10 minút a potom je potrebné postup opakovať znova.

Kontakt srna a srnča: V tomto prípade musíte gumový krúžok umiestniť do najvzdialenejšieho výrezu. Umiestnite gumený krúžok do prvého (najvzdialenejšieho) zárezu od tela vábničky a vdychujte krátko do vábničky pre zvuky nadviazanie kontaktu. Pre napodobňovanie zvukov vydávaných srnčou, zakúsnite zubami do vábničky cez gumový krúžok a vydávaný zvuk bude vyšší.

Rujná srna: Gumový krúžok dáme do zárezu číslo 2. Zuby naopak dáme do zárezu číslo 1 a  jemne zahryznite. Potom svoje pery dajte na gumový krúžok a začnite fúkať. Čím ďalej položíte svoje pery na krúžok, tak tým bude tón vysoký a opačne nízky

Oplodňovaná srna: Tu zvolíme skoro identický postup, ako pri rujnej srne, ale po fúknutí musíme uvoľniť zuby. Získame tak hlas srny, ktorá sa pári so srncom tzv. Geschreck. Potom je potrebné striedať krátke tóny rujnej srny a dlhé zvuky oplodňovanej srny.

Nordik Roe predladená srnčia vábnička patrí medzi najpoužívanejšie vábničky na srnca na svete. Prinesie Vám želaný úspech pri love.

Napíšte Váš názor

Srnčia vábnička Nordik Predator Roe

Srnčia vábnička Nordik Predator Roe je dokonale predladená. Obsahuje 4 najdôležitejšie zvuky, ktoré sú potrebné pre úspešné vábenie.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12)

QR kód

Menu

Porovnať 0