Xtar BC8 nabíjačka iba pre Li-ion, NiMH AA/AAA 1,2 - 1,5V akumulátory

Nový produkt

XTAR BC4 je inteligentná nabíjačka s 8 nezávislými šachtami, ktorá umožňuje súčasné nabíjanie 1,5V Li-ion a 1,2V NiMH AA / AAA nabíjacích akumulátorov.

Viac detailov

24,90 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Značka: XTAR

Porovnať

 
Detaily

XTAR BC8 je inteligentná nabíjačka s 8 nezávislými šachtami, ktorá umožňuje súčasné nabíjanie 1,5V Li-ion a 1,2V NiMH AA/ AAA nabíjacíe akumulátory. Spája v sebe viacero bezpečnostných prvkov, ako je ochrana proti prehriatiu, prebitiu a proti skratu. Udržuje vás a váš domov v bezpečí. Nabíjací port USB-C z vrchnej strany, má bleskurýchly vstupný prúd 2A (s adaptérom QC3.0 18W, nie je súčasť balenia). Pri nabíjaní svieti nad každou šachtou 1x LED indikátor z prednej strany tela nabíjačky. Patentovaná technológia elektroniky a mikroprocesor, zaručí dokonalé nabíjanie. Aktivácia Ni-MH/ Ni-CD akumulátorov, ktoré sú vybité pod hranicu, tzv. 0V aktivácia (oživenie mŕtveho akumulátora). Telo BC8 je vyrobené z ABS odolného ohňovzdorného materiálu s perfektným odvodom tepla a vysokou teplotnou odolnosťou.

Parametre:

  • 8x nabíjací kanál, nabíjací algoritmus: TC/ CC/ CV.
  • Nabíjačka má jednoduchý LED indikačný zobrazovateľ, pre každú šachtu, zobrazujúci stav nabíjania akumulátora, zmenou farby.
  • Nabíjací prúd: 2A x 1 šachta, 0,5A x 8 šácht.
  • Podporované akumulátory: Li-ion 1,5V IMR/ INR/ ICR a NiMH 1,2V AA, AAA.
  • Ochrana proti: Opačnému vloženiu akumulátorov, prebitiu a skratu  Aktivácia Ni-MH/ Ni-CD akumulátorov, ktoré su vybité pod hranicu, tzv. 0V aktivácia (oživenie mŕtveho akumulátora).
  • Farba tela: Čierna.
  • Prevádzková teplota 0 ~ 40°C.
  • Vstupné napätie/ prúd: DC 5V 2A.
  • Rozmery: 15,3 x 7,65 x 2,76cm.
  • Váha nabíjačky: 118g.

Ovládanie:

Zapojte priložený USB-C kábel do USB-C konektora z vrchnej strany nabíjačky a druhý koniec kábla zapojte do USB rozhrania el. adaptéra QC3.0 18W (nie je súčasť balenia), PC, adaptéra do el. siete od mobilného telefónu, atď. Pri nabíjaní svieti nad každou šachtou 1x LED indikátor z prednej strany tela nabíjačky. Pri zapojení BC8 k zdroju el. energie, bez akumulátorov, sa rozsvieti nad každou šachtou z prednej strany 1x farebná indikačná LED na zeleno. Pri vložení 1-8 vybitých akumulátorov Li- ion a NiMH AA/ AAA sa farba indikácie nad danou šachtou, v ktorej je vložený akumulátor, zmení na červenú farbu. Pri plnom nabití akumulátora, svieti indikačná LED na zeleno.

Obsah balenia:

XTAR BC8, USB-C kábel, šnúrka na zápästie.

Upozornenie:

Nedoporučuje sa vkladať a nabíjať neznačkové a necertifikované akumulátory. Pri nabíjaní skontrolujte stav kontrolných ukazovateľov na nabíjačke, či svietia tak, ako je uvádzané v návode na použitie.

Vkladajte len tie typy akumulátorov, ktoré sú pre daný typ nabíjačky určené.

Napíšte Váš názor

Xtar BC8 nabíjačka iba pre Li-ion, NiMH AA/AAA 1,2 - 1,5V akumulátory

XTAR BC4 je inteligentná nabíjačka s 8 nezávislými šachtami, ktorá umožňuje súčasné nabíjanie 1,5V Li-ion a 1,2V NiMH AA / AAA nabíjacích akumulátorov.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (9)

QR kód

Menu

Porovnať 0