Xtar BC4 nabíjačka iba pre Li-ion, NiMH AA/AAA 1,2 - 1,5V akumulátory

Nový produkt

XTAR BC4 je inteligentná nabíjačka so 4 nezávislými šachtami, ktorá umožňuje súčasné nabíjanie 1,5V Li-ion a 1,2V NiMH AA / AAA nabíjacích akumulátorov.

Viac detailov

17,90 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Značka: XTAR

Porovnať

 
Detaily

XTAR BC4 je inteligentná nabíjačka so 4 nezávislými šachtami, ktorá umožňuje súčasné nabíjanie 1,5V Li-ion a 1,2V NiMH AA/ AAA nabíjacíe akumulátory. Spája v sebe viacero bezpečnostných prvkov, ako je ochrana proti prehriatiu, prebitiu a proti skratu. Udržuje vás a váš domov v bezpečí. BC4 nielen nabíja spomínané akumulátory, ale môže sa aj použiť, ako záložný zdroj energie pre vaše smart zariadenia, ako mobil, tablet, smart hodinky a ďalšie zariadenia. Z vrchnej strany je osadený USB výstup pre pripojenie a nabíjanie externých zariadený, ktoré môžete prostredníctvom BC4 a nabitých akumulátorov AA/ AAA vložených v nej, nabíjať toto externé zariadenie. Nabíjací port USB-C z vrchnej strany, má bleskurýchly vstupný prúd 2A. Keď sú v nabíjačke osadené dostatočne nabité 4x nabíjacie AA/ AAA akumulátory, pomocou bočného vypínača, aktivujte LED svetlo, ktoré v prípade núdze, premení nabíjačku BC4 na ručnú LED baterku. Pri nabíjaní svieti nad každou šachtou 1x LED indikátor z prednej strany tela nabíjačky. Priesvitný kryt, ktorým sa dajú prekryť akumulátory v nabíjačke sa ľahko zacvakne a umožní vám priamo brať 4x akumulátor, už pripravený v nabíjačke všade so sebou. Patentovaná technológia elektroniky, zaručí dokonalé nabíjanie. Pre ľahké vybratie akumulátorov, slúži modrá stužka, za ktorú sa potiahne z pravej strany a akumulátory ľahko vyskocia z nabíjačky. Telo BC4 je vyrobené z ABS odolného ohňovzdorného materiálu s perfektným odvodom tepla a vysokou teplotnou odolnosťou.

Parametre:

 • 4x nabíjací kanál, nabíjací algoritmus TC/ CC/ CV.
 • Nabíjačka/ Power bank má jednoduchý LED indikačný zobrazovateľ pre každú šachtu, zobrazujúci stav nabíjania/ vybíjania akumulátora zmenou farby.
 • Nabíjací prúd: 2A x 1 šachta, 0,5A x 4 šachty.
 • Podporované akumulátory: Li-ion 1,5V IMR/ INR/ ICR a NiMH 1,2V AA, AAA.
 • Ochrana proti: Opačnému vloženiu akumulátorov, prebitiu a skratu.
 • Aktivácia Ni-MH/ Ni-CD akumulátorov ktoré su vybité pod hranicu, tzv. 0V aktivácia (oživenie mŕtveho akumulátora).
 • Farba tela: Čierna.
 • Prevádzková teplota 0 ~ 40°C.
 • Vstupné napätie/ prúd: DC 5V 2A.
 • Výstupné napätie/ prúd: 5V 1A.
 • Rozmery: 8 x 7,5 x 2,7cm.
 • Váha nabíjačky: 55g.

Ovládanie:

Treba sňať plastové veko z prednej strany a vložiť požadovaný počet Li-ion alebo NiMH AA/ AAA akumulátorov, ktoré majú byť nabité. Li-ion a NiMH AA/ AAA akumulátory, môžete pri nabíjaní kombinovať v nabíjačke. Zapojte priložený USB-C kábel do USB-C konektora z vrchnej strany nabíjačky a druhý koniec kábla zapojte do USB rozhrania PC, adaptéra do el. siete od mobilného telefónu, atď. Pri nabíjaní svieti nad každou šachtou 1x LED indikátor z prednej strany tela nabíjačky. Pri zapojení BC4 k zdroju el. energie bez akumulátorov, sa rozsvieti nad každou šachtou z prednej strany 1x farebná indikačná LED na zeleno. Pri vložení 1-4 vybitých akumulátorov Li-ion a NiMH AA/ AAA sa farba indikácie nad danou šachtou, v ktorej je vložený akumulátor, zmení na červenú farbu. Pri plnom nabití akumulátora, svieti indikačná LED na zeleno. Priesvitný kryt, ktorým sa dajú prekryť akumulátory v nabíjačke sa ľahko zacvakne a umožní vám priamo brať 4x akumulátor, už pripravený v nabíjačke všade so sebou. Keď sú v nabíjačke osadené dostatočne nabité 4x nabíjacie AA/ AAA akumulátory, pomocou bočného vypínača, aktivujte LED svetlo, ktoré v prípade núdze, premení nabíjačku BC4 na ručnú LED baterku.

Použitie ako Powerbank (záložný zdroj):

Vložte 4x nabitý Li-ion a NiMH AA/ AAA akumulátor do všetkých šácht. Zhora na tele BC4 sa nachádza 1x výstupný USB port. Pripojte externé zariadenie, pomovou USB kábla, ktoré chcete nabíjať, napr. mobilný telefón. BC4 sa automaticky spustí a začne nabíjať externé zariadenie. Na farebnej LED indikácií je zobrazený aktuálny stav vybitia 4x akumulátora v podobe svietenia počtu dielikov nad šachtami (platí iba pre Ni- MH, Ni-CD akumuláory):

4x svietenie indikačnej LED - 100%

4x svietenie indikačnej LED - 75%

2x svietenie indikačnej LED - 50%

1x svietenie indikačnej LED - 25%

0x svietenie indikačnej LED - 0%

Na farebnej LED indikácií je zobrazený aktuálny stav vybitia 4x akumulátora v podobe svietenia počtu dielikov nad šachtami (platí iba pre Li-ion 1,5V akumuláory):

4x svietenie indikačnej LED - 100%, 75%, 50%, 25%

0x svietenie indikačnej LED - 0%

Po vybití akumulátora v BC4 sa nabíjanie automaticky preruší a vypne záložný zdroj energie BC4.

Obsah balenia:

XTAR BC4, plastová krytka na prekrytie nabíjacej časti nabíjačky, USB-C kábel, šnúrka na zápästie.

Upozornenie:

Nedoporučuje sa vkladať a nabíjať neznačkové a necertifikované akumulátory. Pri nabíjaní skontrolujte stav kontrolných ukazovateľov na nabíjačke, či svietia tak, ako je uvádzané v návode na použitie. Vkladajte len tie typy akumulátorov, ktoré sú pre daný typ nabíjačky určené.

Napíšte Váš názor

Xtar BC4 nabíjačka iba pre Li-ion, NiMH AA/AAA 1,2 - 1,5V akumulátory

XTAR BC4 je inteligentná nabíjačka so 4 nezávislými šachtami, ktorá umožňuje súčasné nabíjanie 1,5V Li-ion a 1,2V NiMH AA / AAA nabíjacích akumulátorov.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (9)

QR kód

Menu

Porovnať 0