Meopta MeoStar R1r 3-12x56 RD/MR

543

Nový produkt

Meopta MeoStar R1r 3-12x56 RD/MR  je najobľúbenejší typ puškohľadu Meopta v celej Európe, pretože je univerzálny pre akékoľvek aktivity aj pre lov za šera.

Viac detailov

1 145,00 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Značka: Meopta

Porovnať

 
Detaily

MeoStar R1r 3-12x56 je najobľúbenejší typ puškohľadu Meopta v celej Európe, pretože je univerzálny pre akékoľvek aktivity aj pre lov za šera.

Vďaka vysokej svetelnosti je použiteľný od svitania až do zotmenia. Optické členy sú opatrené niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou MeoBright 5501, čo zaručuje mimoriadnu svetelnú priepustnosť.

Zámerný obrazec je umiestnený v druhej ohniskovej rovine, čo znamená, že sa pri zmene zväčšenia subjektívna veľkosť kríža nemení.

Výhodou osvetľovacieho systému je vypnutie v medzipolohe, takže pri vypnutí osvetlenia a následnom zamierení stačí otočiť o jeden klik pre návrat na posledne nastavenú úroveň osvetlenia. To strelcovi umožňuje presne sa prispôsobiť zmene svetelných podmienok.

Puškohľad s lištou pre montáž-MR=Meopta Rail 45°.

 

 

VLASTNOSTI:

 

MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológií v obore – depozície vrstiev pomocou iónov. Vrstvy zaisťujú mimoriadne hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadov (99,8% na šošovku, 92-95% u celého prístroja podľa modelu).

MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci ionidov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom aj v extrémnych podmienkach. MeoShield spĺňa aj armádne požiadavky na odolnosť a tvrdosť povrchu.

Točítka rektifikácie MeoTrak II - Točítka rektifikácie MeoTrak II, ktoré možno ovládať prstami, prinášajú presné krokové nastavenie po ¼ MOA (0,7cm / 100m) s vynikajúcou opakovateľnosťou, jedinečným rozsahom a špičkovou presnosťou. Hmatateľné a počuteľné záskoky zaisťujú presné nastavenie v poľných podmienkach.

MeoQuick – Rýchlo ostrenie MeoQuick umožňuje rýchla zaostrenie a poskytuje dostatočne široký rozsah pre prispôsobenie obrazu ľudskému oku.

Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meopte vyrobené, dôkladne očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.

Prevracacia sústava - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti spätnému nárazu sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

Hliníkový tubus 30 mm - Jednodielny tubus z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolný a pevný, zaručujúci dlhú životnosť, je opatrený špeciálnou eloxovanou povrchovou úpravou odolnou proti oderu, čierny matný povrch eliminuje odlesky.

Vodotesný - Všetky puškohľady MeoPro sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

Plnené dusíkom - Všetky puškohľady MeoPro sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.

Nárazuvzdorný - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti nárazom, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

 
 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 

Model Meopta MeoStar R1r 3-12x56 RD/MR
Zväčšenie 3-12 x
Optický priemer objektívu (mm) 56
Priemer tubusu (mm) 30
Priemer výstupnej pupily (mm) 15,2 - 4,7
Vzdialenosť výstupnej pupily (mm) 83 / 77
Zorné pole (stupne) 6,3 - 2
Zorné pole (m/100m) 11 - 3,5
Poloha zámernej osnovy (1. alebo 2. ohnisková rovina) 2
Dioptrický rozsah okuláru (D) -3 / +3
Svetelná priepustnosť denná - typická (%) 93
Rektifikačný krok - klik (cm/100m) 0,7
Rektifikačný rozsah (MOA) / (cm/100m) 50
Zámerné kríže 4C, 4K
Korekcia paralaxy Nie
Hmotnosť (g) 660
A (mm) 339
B (mm) 137
C (mm) 54
D (mm) 53

Napíšte Váš názor

Meopta MeoStar R1r 3-12x56 RD/MR

Meopta MeoStar R1r 3-12x56 RD/MR  je najobľúbenejší typ puškohľadu Meopta v celej Európe, pretože je univerzálny pre akékoľvek aktivity aj pre lov za šera.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)

QR kód

Menu

Porovnať 0