ZBROJNÝ PREUKAZ - Odborná spôsobilosť

3948

Nový produkt

ZBROJNÝ PREUKAZ - Príprava na skúšku odbornej spôsobilosti.  

Viac detailov

23,70 €s DPH

3 ks.
Na sklade

- +

Značka: EPOS

Porovnať

 
Detaily

ZBROJNÝ PREUKAZ - Príprava na skúšku odbornej spôsobilosti

 

Pomôcka pre prípravu žiadateľa o zbrojný preukaz na vykonanie skúšky.

 

Popis

 

Táto publikácia bola spracovaná, aktualizovaná a doplnená s cieľom vytvoriť ucelenú a aktuálnu príručku, ktorá pomôže žiadateľovi o zbrojný preukaz pri príprave na vykonanie skúšky pred komisiou policajného útvaru.
Do prvej časti príručky sme zaradili aktualizované znenie zákona č. 190/2003 Z. z. o strelných zbraniach a strelive v znení neskorších predpisov so stručným komentárom k jednotlivých ustanoveniam. Žiadateľov o zbrojný preukaz však zaujme najmä znenie skúšobných otázok, ktoré sú používané pri skúškach odbornej spôsobilosti, a predovšetkým správne odpovede na jednotlivé otázky, ktoré sme publikovali v 2. časti príručky.
Budúci držitelia zbrojných preukazov musia ovládať aj ďalšie vykonávacie a súvisiace všeobecne záväzné predpisy, či už ide o vyhlášku Ministerstva vnútra Slovenskej republiky č. 555/2003 Z. z., ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia zákona o strelných zbraniach a strelive, alebo Trestný zákon, Trestný poriadok, Občiansky zákonník, Občiansky súdny poriadok, zákon o priestupkoch, zákon o Policajnom zbore a ďalšie, preto sú výňatky z príslušných ustanovení tiež súčasťou tejto publikácie (v 3. časti). Štvrtú časť tvorí obrazová príloha.
Štvrté prepracované vydanie príručky plne zohľadňuje súčasný právny stav v Slovenskej republike a predstavuje dobrý základ pre úspešné absolvovanie uvedenej skúšky..

 

 

Autor: Mgr. Jozef Majoroš, Mgr. Renáta Majorošová
Počet strán: 528
Väzba: tvrdá
Rok vydania: 2022
Formát/ISBN: A5/978-80-562-0231-9

Napíšte Váš názor

ZBROJNÝ PREUKAZ - Odborná spôsobilosť

ZBROJNÝ PREUKAZ - Príprava na skúšku odbornej spôsobilosti.  

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

QR kód

Menu

Porovnať 0