CZ P-09, kal. 9x19 D+P

434

Nový produkt

CZ P-09, kal. 9x19 D+P. Prelomový služobný model ČZ P-09 vznikol na základe dlhodobej spolupráce s mnohými príslušníkmi ozbrojených zložiek z celého sveta.

Viac detailov

650,00 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Porovnať

 
Detaily

Prelomový služobný model ČZ P-09 vznikol na základe dlhodobej spolupráce s mnohými príslušníkmi ozbrojených zložiek z celého sveta. Dôraz bol kladený na maximálnu spoľahlivosť a presnosť, zvláštna pozornosť bola pri vývoji venovaná taktiež streleckému komfortu a ergonómii zbrane. Na konci svojho vývoja ČZ P-09 úspešne prešla mnohými testami vo veľmi náročných podmienkach a prostrediach, pričom tieto testy ďaleko presahovali bežné vojenské a služobné štandardy.

 

Inovatívne materiály

Pre rám ČZ P-09 bol použitý moderní, mechanicky a teplotne veľmi odolný polymér, zosilnený sklenenými vláknami. Nová povrchová úprava záveru, hlavne a ďalších drobných dielov výrazne zlepšuje odolnosť zbrane proti akému koľvek mechanickému poškodeniu a zvyšuje taktiež jej korozívnu odolnosť.

 

Strelecký komfort

Tasenie, zamierenie aj práca so spúšťou je veľmi intuitívna. Bol minimalizovaný spätný ráz, zbraň sa prirodzene vracia na zámernú aj pri rýchlejšej streľbe a je dobre ovládateľná. V oblasti ergonómie došlo k celkovému zaobleniu, odstráneniu ostrých hrán a pridaní predných naťahovacích drážok. Vyvinutý bol taktiež nový tvar kohúta a spúšte pre lepší komfort pri streľbe a manipulácii. Súčasťou balenia sú tri vymeniteľné chrbáty rukoväte (veľ. S, M, L) umožňujúce prispôsobiť zbraň potrebám strelca. Pištoľ disponuje výnimočnou kapacitou 19+1 rán v kalibri 9x19. Štandardizované sú taktiež nové oceľové mieridlá s troma luminiscenčnými bodmi s dlhým dosvitom.

 

Omega

Zachovaný bol osvedčený spúšťový mechanizmus Omega, ktorý mimo iné umožňuje ľahkú voľbu medzi bezpečnostnými prvkami zbrane – manuálnou poistkou či vypúšťaním napnutého kohúta na bezpečnostný ozub. Ovládače sú obojstranné, otočiteľný je taktiež vypúšťač zásobníka. Každá jedna zbraň je továrensky nastrelená na vzdialenosť 25m, nástrelný terč je súčasťou balenia

 

 

Parametre:

Kaliber (stúpanie drážok)

9mm LUGER (9,8")

Kapacita zásobníka

19

Rám polymérový
Celková dĺžka 205mm
Dĺžka hlavne 115mm
Výška zbrane 147mm
Šírka zbrane 37mm
Hmotnosť 840g

Napíšte Váš názor

CZ P-09, kal. 9x19 D+P

CZ P-09, kal. 9x19 D+P. Prelomový služobný model ČZ P-09 vznikol na základe dlhodobej spolupráce s mnohými príslušníkmi ozbrojených zložiek z celého sveta.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Príslušenstvo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0