Meopta ZD 6-24x56 RD

552

Nový produkt

Meopta ZD 6-24x56 RD.   Presná streľba na akúkoľvek požadovanú vzdialenosť.  

Viac detailov

1 418,00 €s DPH

Na objednávku do 3 pracovných dní

- +

Značka: Meopta

Porovnať

 
Detaily

Presná streľba na akúkoľvek požadovanú vzdialenosť.

 

Najvýkonnejší puškohľad pre špičkových odstreľovačov je navrhnutý pre streľbu na dlhú vzdialenosť a osvetlený zámerný kríž MilDot 2 s diaľkomernou stupnicou slúži k presnému odhadu vzdialenosti ciele. Točítko pre nastavenie paralaxy je umiestnené na boku puškohľadu, rozsah korekcie paralaxy je od 25 metrov do nekonečna.

Osvetlenie zámerného kríža umožňuje rýchle nastavenie v závislosti na svetelných podmienkach pri dennej aj nočnej streľbe. Presné taktické točítka s krokom 1/4 MOA v rozsahu 80 MOA. Tubus s priemerom 30mm je vyrobený z jedného kusu najkvalitnejšej hliníkovej zliatiny používanej v leteckom priemysle.

 

VLASTNOSTI:

 

Systém osvetlenia zámernej osnovy - Tretie ovládacie točítko puškohľadu - osvetlenie zámerného kríža - umožňuje užívateľovi zvoliť minimálne zo sedem stupňov intenzity. Konštrukcia osvetľovača umožňuje vypnutie osvetlenia v medzipolohách stupňov intenzity, nie je treba stále znova nastavovať predom zvolený režim.

MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológií v obore – depozície vrstiev pomocou iónov. Vrstvy zaisťujú mimoriadne hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadov (99,8% na šošovku, 92-95% u celého prístroja podľa modelu).

MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci ionidov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom aj v extrémnych podmienkach. MeoShield spĺňa aj armádne požiadavky na odolnosť a tvrdosť povrchu.

Točítka rektifikácie MeoTrak II - Točítka rektifikácie MeoTrak II, ktoré možno ovládať prstami, prinášajú presné krokové nastavenie po ¼ MOA (0,7cm / 100m) s vynikajúcou opakovateľnosťou, jedinečným rozsahom a špičkovou presnosťou. Hmatateľné a počuteľné záskoky zaisťujú presné nastavenie v poľných podmienkach.

MeoQuick – Rýchlo ostrenie MeoQuick umožňuje rýchla zaostrenie a poskytuje dostatočne široký rozsah pre prispôsobenie obrazu ľudskému oku.

Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meopte vyrobené, dôkladne očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.

Zámerná osnova na sklenenej podložke - Precízne vyleptané zámerné osnovy do sklenenej podložky ponúkajú výnimočné stanovenie cieľa pre všetky strelecké aplikácie.

Prevracacia sústava - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti spätnému nárazu sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

Hliníkový tubus 30 mm - Jednodielny tubus z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolný a pevný, zaručujúci dlhú životnosť, je opatrený špeciálnou eloxovanou povrchovou úpravou odolnou proti oderu, čierny matný povrch eliminuje odlesky.

Vodotesný - Všetky puškohľady MeoPro sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

Plnené dusíkom - Všetky puškohľady MeoPro sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.

Rázuvzdorný - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti nárazom, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

 
 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 

Model Meopta ZD 6-24x56 RD
Zväčšenie 6-24 x
Optický priemer objektívu (mm) 56
Priemer tubusu (mm) 30
Priemer výstupnej pupily (mm) 11 - 2,8
Vzdialenosť výstupnej pupily (mm) 89 / 80
Zorné pole (stupne) 3,37 - 0,9
Zorné pole (m/100m) 5,9 - 1,6
Poloha zámernej osnovy (1. alebo 2. ohnisková rovina) 2
Dioptrický rozsah okuláru (D) -3 / +3
Svetelná priepustnosť denná - typická (%) 92
Rektifikačný krok - klik (cm/100m) 0,7
Rektifikačný rozsah (MOA) / (cm/100m) 83
Zámerné kríže Mil Dot 2
Korekcia paralaxy 25m - nekonečno
Hmotnosť (g) 868
A (mm) 386
B (mm) 170
C (mm) 74
D (mm) 55

Napíšte Váš názor

Meopta ZD 6-24x56 RD

Meopta ZD 6-24x56 RD.   Presná streľba na akúkoľvek požadovanú vzdialenosť.  

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (1)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0