Meopta MeoStar R1 7x56 RD

547

Nový produkt

Meopta MeoStar R1 7x56 RD pre lov v sťažených svetelných podmienkach.    

Viac detailov

890,00 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Značka: Meopta

Porovnať

 
Detaily

Pre lov v sťažených svetelných podmienkach.

 

 

MeoStar R1 7x56 RD bol vyvinutý špeciálne pre lovcov, ktorí oceňujú jednoduchosť, optický výkon a vysokú spoľahlivosť puškohľadov s pevným zväčšením. Puškohľady s veľkým priemerom objektívu sú určené predovšetkým pre lov v zhoršených svetelných podmienkach, napr. za šera. MeoStar R1 7x56 RD je ideálny pre lov na čiernu zver.

Puškohľad je vybavený osvetleným červeným bodom o veľkosti 1,2 MOA s možnosťou siedmich stupňov intenzity osvetlenia.

Výhdou osvetľovacieho systému je vypnutie v medzipolohe, čo znamená, že pri vypnutí osvetlenia a následnom zamierení stačí otočiť o jeden klik pre návrat na naposledy nastavenú úroveň osvetlenia. To strelcovi umožňuje presne sa prispôsobiť zmene svetelných podmienok.

 

 

VLASTNOSTI:

 

MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológií v obore – depozície vrstiev pomocou iónov. Vrstvy zaisťujú mimoriadne hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadov (99,8% na šošovku, 92-95% u celého prístroja podľa modelu).

MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci ionidov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom aj v extrémnych podmienkach. MeoShield spĺňa aj armádne požiadavky na odolnosť a tvrdosť povrchu.

Točítka rektifikácie MeoTrak II - Točítka rektifikácie MeoTrak II, ktoré možno ovládať prstami, prinášajú presné krokové nastavenie po ¼ MOA (0,7cm / 100m) s vynikajúcou opakovateľnosťou, jedinečným rozsahom a špičkovou presnosťou. Hmatateľné a počuteľné záskoky zaisťujú presné nastavenie v poľných podmienkach.

MeoQuick – Rýchlo ostrenie MeoQuick umožňuje rýchla zaostrenie a poskytuje dostatočne široký rozsah pre prispôsobenie obrazu ľudskému oku.

Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meopte vyrobené, dôkladne očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.

Prevracacia sústava - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti spätnému nárazu sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

Hliníkový tubus 30 mm - Jednodielny tubus z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolný a pevný, zaručujúci dlhú životnosť, je opatrený špeciálnou eloxovanou povrchovou úpravou odolnou proti oderu, čierny matný povrch eliminuje odlesky.

Vodotesný - Všetky puškohľady MeoPro sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

Plnené dusíkom - Všetky puškohľady MeoPro sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.

Nárazuvzdorný - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti nárazom, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

 
 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 

Model Meopta MeoStar R1 7x56 RD
Zväčšenie 7 x
Optický priemer objektívu (mm) 56
Priemer tubusu (mm) 25,4
Priemer výstupnej pupily (mm) 8
Vzdialenosť výstupnej pupily (mm) 85
Zorné pole (stupne) 3,33
Zorné pole (m/100m) 5,8
Poloha zámernej osnovy (1. alebo 2. ohnisková rovina) 2
Dioptrický rozsah okuláru (D) -3 / +3
Svetelná priepustnosť denná - typická (%) 94
Rektifikačný krok - klik (cm/100m) 0,7
Rektifikačný rozsah (MOA) / (cm/100m) 52
Zámerné kríže 4C
Korekcia paralaxy Nie
Hmotnosť (g) 524
A (mm) 354
B (mm) 136
C (mm) 47
D (mm) 60

Napíšte Váš názor

Meopta MeoStar R1 7x56 RD

Meopta MeoStar R1 7x56 RD pre lov v sťažených svetelných podmienkach.    

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0