Meopta MeoStar R1 1,5-6x42 RD

544

Nový produkt

Meopta MeoStar R1 1,5-6x42   Tento puškohľad je určený na lov za bežných denných podmienok aj pri zníženej viditeľnosti.

Viac detailov

922,00 €s DPH

O dostupnosti sa informujte telefonicky alebo e-mailom.

- +

Značka: Meopta

Porovnať

 
Detaily

 Tento puškohľad je určený na lov za bežných denných podmienok aj pri zníženej viditeľnosti. Rozsah zväčšenia je vhodný pre streľbu na rýchlo sa pohybujúce ciele aj pre lov na dlhšie vzdialenosti. Jeden z najvšestrannejších loveckých puškohľadov na trhu s novým systémom osvetlenia zaistí pohotové použitie puškohľadu za akýchkoľvek svetelných podmienok.

 

 

Tretie točítko umožňuje jednoduchú reguláciu intenzity osvetlenia zámerného kríža. Stupne 1-3 sú určené k streľbe za zhoršených svetelných podmienok tesne po zotmení, kedy posledné paprsky svetla umožňujú rozpoznať polohu zveri. Stupne 5-7 je možné použiť, ak je intenzita osvetlenia vysoká a strelec chce mať istotu presného zásahu aj za jasného slnečného dňa. Praktické vypnutie v medzipolohe umožní jednoduchý návrat na naposledy nastavenú úroveň osvetlenia.

 

 

VLASTNOSTI:

 

MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológií v obore – depozície vrstiev pomocou iónov. Vrstvy zaisťujú mimoriadne hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadov (99,8% na šošovku, 92-95% u celého prístroja podľa modelu).

MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci ionidov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom aj v extrémnych podmienkach. MeoShield spĺňa aj armádne požiadavky na odolnosť a tvrdosť povrchu.

Točítka rektifikácie MeoTrak II - Točítka rektifikácie MeoTrak II, ktoré možno ovládať prstami, prinášajú presné krokové nastavenie po ¼ MOA (0,7cm / 100m) s vynikajúcou opakovateľnosťou, jedinečným rozsahom a špičkovou presnosťou. Hmatateľné a počuteľné záskoky zaisťujú presné nastavenie v poľných podmienkach.

MeoQuick – Rýchlo ostrenie MeoQuick umožňuje rýchla zaostrenie a poskytuje dostatočne široký rozsah pre prispôsobenie obrazu ľudskému oku.

Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meopte vyrobené, dôkladne očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.

Prevracacia sústava - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti spätnému nárazu sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

Hliníkový tubus 30 mm - Jednodielny tubus z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolný a pevný, zaručujúci dlhú životnosť, je opatrený špeciálnou eloxovanou povrchovou úpravou odolnou proti oderu, čierny matný povrch eliminuje odlesky.

Vodotesný - Všetky puškohľady MeoPro sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

Plnené dusíkom - Všetky puškohľady MeoPro sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.

Nárazuvzdorný - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti nárazom, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

 
 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 

Model Meopta MeoStar R1 1,5-6x42 RD
Zväčšenie 1,5-6 x
Optický priemer objektívu (mm) 42
Priemer tubusu (mm) 30
Priemer výstupnej pupily (mm) 14,8 - 7
Vzdialenosť výstupnej pupily (mm) 82 / 95
Zorné pole (stupne) 12,8 - 3,92
Zorné pole (m/100m) 22,4 - 6,8
Poloha zámernej osnovy (1. alebo 2. ohnisková rovina) 2
Dioptrický rozsah okuláru (D) -3 / +3
Svetelná priepustnosť denná - typická (%) 93
Rektifikačný krok - klik (cm/100m) 0,7
Rektifikačný rozsah (MOA) / (cm/100m) 95
Zámerné kríže 4C
Korekcia paralaxy Nie
Hmotnosť (g) 584
A (mm) 344
B (mm) 141
C (mm) 58
D (mm) 58

Napíšte Váš názor

Meopta MeoStar R1 1,5-6x42 RD

Meopta MeoStar R1 1,5-6x42   Tento puškohľad je určený na lov za bežných denných podmienok aj pri zníženej viditeľnosti.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0