Tlmič Hausken Jakt JD224 XTRM MK2, kal. .22

Nový produkt

Tlmič Hausken Jakt JD224 XTRM MK2, kal. .22 je vyrobený z vysokoeloxovaného hliníka na najmodernejších strojoch.

Viac detailov

539,00 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Značka: Hausken

Porovnať

 
Detaily

HAUSKEN tlmiče sú vyrobené z vysokoeloxovaného hliníka na najmodernejších strojoch. Všetky diely sú tvrdo eloxované pre maximálnu odolnosť. Vyspelý dizajn, precízna výroba nízka hmotnosť, kompaktné rozmery a vysokokvalitné materiály zároveň zaisťujú maximálny tlmiaci výkon. Modely s označením „XTRM“ obsahujú naviac výplň – integrovanú sieťovinu z nerezovej ocele, ktorá zvyšuje účinnosť tlmiča.Veľkosť závitu v tlmiči je jednotná pre všetky kalibre a priemery hlavní, ale podľa priemeru hlavne je nutné dokúpiť príslušnú závitovú redukciu.

Hausken Lyddemper sa špecializuje na redukciu zvuku a spätného rázu od roku 1992. Odvtedy sme si vybudovali jedinečné skúsenosti s technológiou redukcie zvuku, inšpirované požiadavkami poľovníkov. Naše dnešné produkty sú výsledkom viac ako 25-ročnej práce, vývoja a vášne. Robustná a efektívna koncepcia usmerňovačov od spoločnosti Hausken sa v priebehu rokov neustále vyvíja a od dnešného dňa máme k dnešnému dňu najlepšie konštrukčné riešenie. Naše tlmiče sú vyrobené v Nórsku s najvyššími požiadavkami na odolnosť, presnosť, stabilitu a efekt.

Prečo práve Hausken?

Hausken dodáva nórske tlmiče najvyššej kvality, keď hľadáte pokoj lesa, hôr alebo plání. Svetové tlmenie zvuku. Po mnoho rokov získava tlmič Hausken najvyššie známky v nezávislých testoch, kde sa sústredila pozornosť na kombináciu dĺžky, hmotnosti a účinku. Séria Jakt vám poskytuje optimálny účinok na cm. a na gram. Hľadanie najlepšieho tlmiča viedlo k vývoju systému Hausken XTRM, systému, ktorý môže byť inštalovaný alebo dodatočne vybavený výrobcom alebo samotným lovcom. Systém XTRM dokáže poskytnúť až o 7 dB viac energie. XTRM je o ďalší krok bližšie k tichu. Čas použiteľnosti Tlmič hluku Hausken je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka a tvrdé eloxovanie poskytuje veľmi odolný povrch. Hausken dodáva tlmiče vo všetkých kalibroch, od .17 až po .50 vrátane. Celkovo je k dispozícii 14 rôznych priemerov stredových otvorov. Sme presvedčení, že dodanie kvalitného produktu si vyžaduje, aby bol tlmič vyrobený podľa kalibru. Závitová časť je vyrobená z kyselinovzdornej ocele.

Technické špecifikácie:

Celková dĺžka (cm) 22,4
Predĺži hlaveň o (cm) 14,0
Dĺžka predsadenia (cm) 8,4
Priemer (mm) 50
Hmotnosť (g) 372
Hodnota útlmu (dB) 34
Závit M18x1
Kaliber .22, .223., 5,6

Iba osobný odber v predajniach na zbrojný preukaz s nákupným povolením!

Napíšte Váš názor

Tlmič Hausken Jakt JD224 XTRM MK2, kal. .22

Tlmič Hausken Jakt JD224 XTRM MK2, kal. .22 je vyrobený z vysokoeloxovaného hliníka na najmodernejších strojoch.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Príslušenstvo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

QR kód

Menu

Porovnať 0