CZ P-07 D+P, kal. 9x19

863

Nový produkt

CZ P-07 D+P, kal. 9x19. CZ P-07 je polymérová kompaktná pištoľ, primárne určená pre ozbrojené zložky a pre skryté nosenie.

Viac detailov

635,00 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Porovnať

 
Detaily

CZ P-07 je polymérová kompaktná pištoľ, primárne určená pre ozbrojené zložky a pre skryté nosenie. Pištoľ P-07 nadväzuje na úsešný model CZ 75 P-07 DUTY, pričom prináša veľa inovatívnych prvkov.

 

Inovatívne materiály

Nová povrchová úprava záveru, hlavne a ďalších drobných dielov výrazne zlepšuje odolnosť zbrane proti akému koľvek mechanickému poškodeniu a zvyšuje taktiež jej korozívnu odolnosť. Nový materiál rámu zbrane je zosilnený sklenenými vláknami a zabezpečuje tak stopercentnú rozmerovú stabilitu a pádovú odolnosť.

 

Strelecký komfort

Vymeniteľné chrbty rukoväte umožňujú prispôsobiť zbraň ergonómii a potrebám užívateľa. Dodávané sú v troch veľkostiach S, M, L a sú štandardnou súčasťou balenia. Celá zbraň je zaoblená a boli odstránené ostré hrany. Pridané boli predné naťahovacie drážky pre pohodlnú manipuláciu so záverom. Nový design získala taktiež spúšť a kohút zbrane. Kapacita zásobníka je 15 rán v kalibri 9x19 a 12 rán v kalibri .40 S&W. Táto kapacita môže byť navýšená prostredníctvom botiek zásobníka, ktoré sú súčasťou balenia, na 17 (9x19) respektíve 15 (.40 S&W) rán.

 

Omega

Zachovaný bol osvedčený spúšťový mechanizmus Omega, ktorý mimo iné umožňuje ľahkú voľbu medzi bezpečnostnými prvkami zbrane – manuálnou poistkou či vypúšťaním napnutého kohúta na bezpečnostný ozub. Ovládače sú obojstranné, otočiteľný je taktiež vypúšťač zásobníka. Každá jedna zbraň je továrensky nastrelená na vzdialenosť 25m, nástrelný terč je súčasťou balenia.

 

 

Parametre:

Kaliber (stúpanie drážok)

9mm LUGER (9,8")

Kapacita zásobníka

15

Črienky nie
Mieridlá pevné
Rám polymérový
Funkcia spúšťového mechanizmu SA/DA
Bezpečnostné prvky

bezpečnostný ozub

blokovanie zápalníka

manuálna poistka

vypúšťanie kohúta

Celková dĺžka 185 mm
Dĺžka hlavne 95 mm
Výška zbrane 130 mm
Šírka zbrane 37 mm
Hmotnosť 780 g

Napíšte Váš názor

CZ P-07 D+P, kal. 9x19

CZ P-07 D+P, kal. 9x19. CZ P-07 je polymérová kompaktná pištoľ, primárne určená pre ozbrojené zložky a pre skryté nosenie.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Príslušenstvo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0