Meopta Meostar R1 1-4x22 RD/MR

546

Nový produkt

Meopta MeoStar R1 1-4x22 RD/MR   je vynikajúci na lov zveri v pohybe.

Viac detailov

816,00 €s DPH

O dostupnosti sa informujte telefonicky alebo e-mailom.

- +

Značka: Meopta

Porovnať

 
Detaily

Vynikajúci na lov zveri v pohybe.

Vďaka zväčšeniu 1x a neuveriteľne širokému zornému poľu 36m je puškohľad 1-4x22 K-Dot  ideálnou voľbou pre nadhánky a lov rýchlo sa pohybujúcej zveri.

Pokroková technológia osvetlenia Meopta Advanced Illumination Technology napája červený bod o veľkosti 2 MOA (pri zväčšení 4x) s možnosťou stupňov intenzity osvetlenia. Výhodou osvetľovacieho systému je vypnutie v medzipolohe, čo znamená, že pri vypnutí osvetlenia a následnom zemierení stačí otočiť o jeden klik pre návrat na naposledy nastavenú úroveň osvetlenia. To strelcovi umožňuje presne sa prispôsobiť zmene svetelných podmienok.

 

Upínacia lišta "Meopta Rail" umožňuje rýchlu a presnú montáž a je kompatibilná so všetkými lištami typu Zeiss.

Je obľúbená medzi najskúsenejšími lovcami v strednej Európe.

 

 

VLASTNOSTI:

 

MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológií v obore – depozície vrstiev pomocou iónov. Vrstvy zaisťujú mimoriadne hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadov (99,8% na šošovku, 92-95% u celého prístroja podľa modelu).

MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci ionidov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom aj v extrémnych podmienkach. MeoShield spĺňa aj armádne požiadavky na odolnosť a tvrdosť povrchu.

Točítka rektifikácie MeoTrak II - Točítka rektifikácie MeoTrak II, ktoré možno ovládať prstami, prinášajú presné krokové nastavenie po ¼ MOA (0,7cm / 100m) s vynikajúcou opakovateľnosťou, jedinečným rozsahom a špičkovou presnosťou. Hmatateľné a počuteľné záskoky zaisťujú presné nastavenie v poľných podmienkach.

MeoQuick – Rýchlo ostrenie MeoQuick umožňuje rýchla zaostrenie a poskytuje dostatočne široký rozsah pre prispôsobenie obrazu ľudskému oku.

Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meopte vyrobené, dôkladne očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.

Prevracacia sústava - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti spätnému nárazu sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

Hliníkový tubus 30 mm - Jednodielny tubus z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolný a pevný, zaručujúci dlhú životnosť, je opatrený špeciálnou eloxovanou povrchovou úpravou odolnou proti oderu, čierny matný povrch eliminuje odlesky.

Vodotesný - Všetky puškohľady MeoPro sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

Plnené dusíkom - Všetky puškohľady MeoPro sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.

Nárazuvzdorný - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti nárazom, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

 
 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 

Model Meopta MeoStar R1 1-4x22 RD/MR
Zväčšenie 1-4 x
Optický priemer objektívu (mm) 22
Priemer tubusu (mm) 30
Priemer výstupnej pupily (mm) 13,5 - 5,5
Vzdialenosť výstupnej pupily (mm) 84 / 88
Zorné pole (stupne) 20,35 - 4,95
Zorné pole (m/100m) 35,9 - 8,6
Poloha zámernej osnovy (1. alebo 2. ohnisková rovina) 2
Dioptrický rozsah okuláru (D) -3 / +3
Svetelná priepustnosť denná - typická (%) 91
Rektifikačný krok - klik (cm/100m) 1,4
Rektifikačný rozsah (MOA) / (cm/100m) 115
Zámerné kríže K-Dot
Korekcia paralaxy Nie
Hmotnosť (g) 535
A (mm) 305
B (mm) 202
C (mm) 118
D (mm) 55

Napíšte Váš názor

Meopta Meostar R1 1-4x22 RD/MR

Meopta MeoStar R1 1-4x22 RD/MR   je vynikajúci na lov zveri v pohybe.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0