Meopta MeoPro HD 10x42

563

Nový produkt

Meopta MeoPro HD 10x42 je perfektný pre akékoľvek dobrodružstvo v prírode. V USA montované MeoPro HD 42 mm predstavuje kvalitnú optiku s výkonom HD, ktorá môže súperiť s omnoho dražšími konkurenčnými modelmi.

Viac detailov

498,00 €s DPH

O dostupnosti sa informujte telefonicky alebo e-mailom

- +

Značka: Meopta

Porovnať

 
Detaily

Perfektný pre akékoľvek dobrodružstvo v prírode. V USA montované MeoPro HD 42 mm predstavuje kvalitnú optiku s výkonom HD, ktorá môže súperiť s omnoho dražšími konkurenčnými modelmi. Fluoridové objektivové čočky (HD) obmedzujú chromatickú aberáciu (rozpadanie obrazu) a poskytujú živý obraz s výnimočnou jasnosťou. Špeciálne viacnásobné vrstvy zaisťujú dobrú svetelnú priepustnosť. Konštrukcia ďalekohľadu vyrobeného zo zliati horčíka chráni ergonomicky tvarované gumové  armovanie, ktoré zaisťuje nielen odolnosť ďalekohľadu, ale aj jeho príjemné a pohodlné užívanie.

 

 

10x42 - Väčšie zväčšenie pre pozorovanie detailov na väčšiu vzdialenosť. Dobrá voľba pre sledovanie vtáctva a pre pozoravanie otvorenej krajiny, kedy je potrebný väčší pozorovací rozsah.

 

 

VLASTNOSTI:

 

HD optické členy - Fluoridové skla vďaka svojim špeciálnym optickým vlastnostiam umožňujú dosiahnuť výrazne vyššie potlačenie chromatickej aberácie, ako pri použití štandardných optických materiálov.

Ostrenie a dioptrická korekcia - Centrálne točítko ostrenia s integrovaným točítkom dioptrickej korekcie pre jednoduché nastavenie jedným prstom.

Vodotesný - Všetky ďalekohľady sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

Plnené dusíkom - Všetky ďalekohľady sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.

Výsuvné očnice - Výsuvné očnice pre pohodlné pozorovanie s okuliarmi aj bez.

Ergonomický tvar a ochrana - Dokonale vyvážený ergonomický design je pohodlný aj pri dlhšom pozorovaní a gumové armovanie chráni vnútorné súčiastky pred nárazmi.

 

 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 

Model Meopta MeoPro HD 10x42
Zväčšenie (x) 10
Optický priemer objektívu (mm) 42
Zorné pole (m/1000m) 107
Zorné pole (o) 6,1
Vzdialenosť výstupnej pupily (mm) 17,4
Minimálna pozorovacia vzdialenosť (m) 1,6
Priemer výstupnej pupily (mm) 4,2
Súmrakový faktor 20,4
Svetelná priepustnosť denná - typická (%) 85
Svetelná priepustnosť súmraková %) 82
Interpupilárna vzdialenosť (mm) 55 / 76
Dioptrická korekcia (D) -3 / +3
Výška (mm) 154
Šírka (mm) 134
Hĺbka (mm) 53
Hmotnosť - bez krytiek a popruhu (g) 715

Napíšte Váš názor

Meopta MeoPro HD 10x42

Meopta MeoPro HD 10x42 je perfektný pre akékoľvek dobrodružstvo v prírode. V USA montované MeoPro HD 42 mm predstavuje kvalitnú optiku s výkonom HD, ktorá môže súperiť s omnoho dražšími konkurenčnými modelmi.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0