Browning Maral HC, kal.: .300Win.Mag., MG3 DBM, S, Art.: B035061529

614

Nový produkt

Browning Maral HC, kal.: .300 Win.Mag., MG4 DBM, S, Art.: B035061529.  

Viac detailov

2 154,00 €s DPH

O dostupnosti sa informujte telefonicky alebo e-mailom

- +

Značka: Browning

Porovnať

 
Detaily

Novinka roku 2013, to je guľovnica Browning Maral HC s priamo tažným záverom, zaisťuje efektivitu streľby, ktorá nebola nikdy predtým dosiahnutá pre použitie pri "nahánke" či pri "túlačke" a zároveň kombinuje známu bezpečnosť zbraní Browning, perfektnú ergonómiu a presnosť.Browning Maral HC - bezpečnosť:

optolov

 Guľovnica Browning Maral má kvalitný a bezpečný záver Browning so siedmimi zámkami, ktorý sa používa už od roku 1966 na viac ako milióne guľovníc. Vďaka kvalite a presnosti má guľovnica Browning Maral so svojim sedem zámkovým záverom výnimočnú presnosť, pevnosť a bezpečnosť aj pre veľké a silné kalibre typu Magnum. Záver u guľovnice Browning Maral sa zamyká priamo do hlavne. Preto je každý náboj obklopený záverom, ktorý tesno obklopuje hlaveň. Vďaka tomuto prevedeniu vzniká veľmi silný a odolný spoj, ktorý neuveriteľne vylepšuje presnosť zbrane tím, že redukuje vibrácie hlavne.

 

 

Browning Maral – poistka:

optolov

 

Vzhľadom k tomu že výrobca dbá na bezpečnosť, vybavil guľovnicu Browning Maral systémom Browning Maral Hand Cocking, ktorý Vám umožňuje pripraviť zbraň k streľbe alebo ju bezpečne zaistiť jednoduchým pohybom palca dopredu alebo stlačením poistky zhora. Posunutím dopredu sa automaticky natiahne aj pružina úderníka a zbraň je odistená a pripravená na streľbu. Tento spôsob zaistenia a odistenia umožnuje ako rýchlu manipuláciu tak vysokú bezpečnosť pri zaistení zbrane.

 

 

Browning Maral – záver:

 optolov

 

Browning Maral je osadený patentovaným systémom záveru s konštantnou silou pružiny.
S Quick reloading umožňuje prebiť jednoduchým zatiahnutím záveru do zadnej polohy a pustením páky. Pružina mechanizmu prebije a zároveň uzavrie záver. Mechanizmus uzavretého záveru dovoľuje prebíjať zbraň, bez straty videnia cieľa, ránu po rane. Táto výhoda sa uplatní predovšetkým pri nahánkach na čiernu zver, kde nestrácate jednak čas a jednak očný kontakt s lovenou zverou.

 

 

Technické parametre:

 

Model Maral HC
Kaliber .300 Win. Mag.
Pažba drevo st.3  olejová úprava
Dĺžka hlavne 58 cm
Dĺžka pažby 360 mm
Hlaveň kanelovaná
Kapacita zásobníka 3 + 1
Hmotnosť 3,3 kg
Mieridlá optické vlákno
Príslušenstvo zámok na zbraň
Balenie ABS kufor
Katalógové číslo B035061529

Napíšte Váš názor

Browning Maral HC, kal.: .300Win.Mag., MG3 DBM, S, Art.: B035061529

Browning Maral HC, kal.: .300 Win.Mag., MG4 DBM, S, Art.: B035061529.  

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (25)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0