Meopta ZD 4-16x44 RD

553

Nový produkt

Meopta ZD 4-16x44 RD.   Navrhnutý pre vybavenie špeciálnych síl, odstreľovačov a špičkových profesionálnych strelcov.

Viac detailov

1 009,00 €s DPH

O dostupnosti sa informujte telefonicky alebo e-mailom

- +

Značka: Meopta

Porovnať

 
Detaily

Navrhnutý pre vybavenie špeciálnych síl, odstreľovačov a špičkových profesionálnych strelcov.

 

Spľahlivý puškohľad pre presnú streľbu na vzdialenosti nad 800 metrov bez ohľadu na použitie. Vďaka presnému zámernému točítku so stupnicov 42 MOA a možnosťou korekcie paralaxy v rozsahu od 9m do nekonečna ponúka ZD 4-16x44 RD precíznu presnosť a vynikajúcu schopnosť sledovania cieľa, ktorá je kľúčová pre bezpečnostné zložky aj benchrestových strelcov.

Rektifikačné točítka sú jednoducho nastaviteľné, čo umožňuje výnimočnú opakovateľnosť výkonu. Rektifikačný krok je 0,5 Mil Rad.

Jednodielny tubus z najkvalitnejších leteckých hliníkových zliatin zaisťuje vodotesnosť, odolnosť proti zahmlievaniu aj nárazu a spoľahlivosť v extrémnych prevádzkových podmienkach.

 

 

VLASTNOSTI:

 

Systém osvetlenia zámernej osnovy - Tretie ovládacie točítko puškohľadu - osvetlenie zámerného kríža - umožňuje užívateľovi zvoliť minimálne zo sedem stupňov intenzity. Konštrukcia osvetľovača umožňuje vypnutie osvetlenia v medzipolohách stupňov intenzity, nie je treba stále znova nastavovať predom zvolený režim.

MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológií v obore – depozície vrstiev pomocou iónov. Vrstvy zaisťujú mimoriadne hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadov (99,8% na šošovku, 92-95% u celého prístroja podľa modelu).

MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci ionidov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom aj v extrémnych podmienkach. MeoShield spĺňa aj armádne požiadavky na odolnosť a tvrdosť povrchu.

Točítka rektifikácie MeoTrak II - Točítka rektifikácie MeoTrak II, ktoré možno ovládať prstami, prinášajú presné krokové nastavenie po ¼ MOA (0,7cm / 100m) s vynikajúcou opakovateľnosťou, jedinečným rozsahom a špičkovou presnosťou. Hmatateľné a počuteľné záskoky zaisťujú presné nastavenie v poľných podmienkach.

MeoQuick – Rýchlo ostrenie MeoQuick umožňuje rýchla zaostrenie a poskytuje dostatočne široký rozsah pre prispôsobenie obrazu ľudskému oku.

Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meopte vyrobené, dôkladne očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.

Zámerná osnova na sklenenej podložke - Precízne vyleptané zámerné osnovy do sklenenej podložky ponúkajú výnimočné stanovenie cieľa pre všetky strelecké aplikácie.

Prevracacia sústava - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti spätnému nárazu sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

Hliníkový tubus 30 mm - Jednodielny tubus z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolný a pevný, zaručujúci dlhú životnosť, je opatrený špeciálnou eloxovanou povrchovou úpravou odolnou proti oderu, čierny matný povrch eliminuje odlesky.

Vodotesný - Všetky puškohľady MeoPro sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

Plnené dusíkom - Všetky puškohľady MeoPro sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.

Rázuvzdorný - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti nárazom, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

 
 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 

Model Meopta ZD 4-16x44 RD
Zväčšenie 4-16 x
Optický priemer objektívu (mm) 44
Priemer tubusu (mm) 30
Priemer výstupnej pupily (mm) 11 - 2,2
Vzdialenosť výstupnej pupily (mm) 100 / 80
Zorné pole (stupne) 4,88 - 1,36
Zorné pole (m/100m) 8,5 - 2,4
Poloha zámernej osnovy (1. alebo 2. ohnisková rovina) 2
Dioptrický rozsah okuláru (D) -3 / +3
Svetelná priepustnosť denná - typická (%)  
Rektifikačný krok - klik (cm/100m) 0,5
Rektifikačný rozsah (MOA) / (cm/100m) 116
Zámerné kríže MilDot Special
Korekcia paralaxy 9m - nekonečno
Hmotnosť (g) 800
A (mm) 385
B (mm) 153
C (mm) 71
D (mm) 55

Napíšte Váš názor

Meopta ZD 4-16x44 RD

Meopta ZD 4-16x44 RD.   Navrhnutý pre vybavenie špeciálnych síl, odstreľovačov a špičkových profesionálnych strelcov.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (1)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0