Hog Wild PIG PUNCH

2333

Nový produkt

Hog Wild Pig Punch ™ spája silné, Long Range vôňe s našou patentovanou technológiou UV vylepšenia Glo-Cote ™ a neodolateľnou chuťou.

Viac detailov

28,00 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Porovnať

 
Detaily

 Hog Wild Pig Punch ™ spája silné, Long Range vôňe s našou patentovanou technológiou UV vylepšenia Glo-Cote ™ a neodolateľnou chuťou. Toto vnadidlo sa zakorení do pamäte diviakov, ktorí budú jesť a hltať všetko, čoho sa dotkne.
• Slúži k prilákaniu diviakov k posedu alebo stanovištiu, tak by tam chodili stále.
• Vôňa, ktorá vonia diviakom neuveritelne príjemne.
• Vôňa sa udrží až 1 mesiac.
• Balenie 1,1 kg.


Návod na použitie C More Hogs:


Vábenie na kalužisko:


200 – 300 ml prípravku aplikujte do bahna kalužiska Diviaci budú toto kalužisko neustále navštevovať.
Vytvorenie nového kalužiska:
Naliať z fľaše prípravok do prirodzene vytvorenej jamy. Následne v jame rozsypať krmivo a postriekať ho prípravkom.. Potom je potrebné krmivo zakryť a na vrch znova rozstrieknuť prípravok. Diviak bude neustále navštevovať toto miesto a stane sa jeho novým domovom.


Veľké vnadisko:


Rozstrieknuť prípravok v okruhu 10 m, kde bude rozmiestnené krmivo. Následne je potrebné vytvoriť aplikovaním prípravku privádzaciu cestičku od predpokladaného miesta kde chodia diviaci. Diviaci budú sledovať túto cestičku a nájdu si Vaše vnadisko. Toto vnadisko začnú pravidelne navštevovať aj bez krmiva.


Zachytávacie vnadiská:


Vo vedre s vodou rozmiešať cca 250 ml prípravku. Následne je potrebné vyliať túto tekutinu na miesta kde chcete aby boli diviaci. Tekutina sa vsaje hlboko v zemi čo zabezpečí aby toto miesto navštevovali diviaci.
Aplikácia na drevený klát:
Na drevenom kláte rozrušte kôru a aplikujte vnadidlo tak aby sa vsiaklo do dreva. Drevených klátov môže byť na vnadisku niekoľko. Diviaci si kláty nájdu a budú sa s nimi hrať až do ich úplného zničenia. Kláty je možné pripevniť aby ich diviaci neodniesli z požadovaného miesta.

 

Prípravok nesmie byť v styku s potravou pre ľudí !

 

Zloženie:
- voda,
- prírodné a umelé vône,
- koncentrované vône,
- koncentráty,
- extrakty a farbivá.

Napíšte Váš názor

Hog Wild PIG PUNCH

Hog Wild Pig Punch ™ spája silné, Long Range vôňe s našou patentovanou technológiou UV vylepšenia Glo-Cote ™ a neodolateľnou chuťou.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (29)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0