Pulsar Axion XM30

4173

Nový produkt

Kompaktný termovízny monokulár s optickým zväčšením 4x a digitálnym až 16x, v  prevedení s WiFi, videorekordérom a podporou Stream Vision.

Viac detailov

1 999,00 €s DPH

O dostupnosti sa informujte telefonicky alebo e-mailom

- +

Značka: Pulsar

Porovnať

 
Detaily

Podrobný popis:

 • Dobrodružstvo vo svete zahalenom do tmy - Axion je navrhnutý so zreteľom na dosiahnutie maximálneho výkonu pri minimálnej veľkosti a hmotnosti. Veľkou prednosťou termovízneho monokuláru Axion je jeho kompaktná veľkosť a tvar, umožňujúce pohodlné nosenie a komfortné držanie v ruke. Termovízny monokulár Axion bude ideálnym prístrojom pre cestovanie a pozorovanie v prírode.
 • Vrecková veľkosť - Kompaktná veľkosť, užívateľsky príjemné ovládanie a ergonomický design prinášajú užívateľovi nadštandardnú úroveň komfortu v ovládaní a používaní prístroja.
 • Ergonómia - Ergonómia prístroja je navrhnutá pre držanie v jednej ruke. Prístroj perfektne padne do dlane a prsty sa umiestnia presne na tlačítka pre jeho ovládanie. Kompaktná veľkosť a nízka hmotnosť vytvára z Axionu optimálny prístroj pre každodenné prenášanie. Nech už cestujete autom, plávete na lodi, idete na bicykli, túlate sa úchvatnou horskou krajinou, Axion vždy bude s Vami pripravený na okamžité použitie.
 • Veľká detekčná vzdialenosť - Kombinácia objektívu s veľkým ohniskom a novšieho mikrobolometra s technológiou 12 µm zabezpečuje Axionu výnimočnú schopnosť detekcie: napríklad objekt s výškou 1,8m môže byť detekovaná v absolútnej tme na vzdialenosť až 1700m.
 • Mikrobolometer 12 µm - Technologickým pokrokom je použitie mikrobolometra s veľkosťou pixelou 12 µm, ktorý umožnil dosiahnuť vyššie optické zväčšenie pri menšej veľkosti prístroja.
 • Odolné telo z magnéziovej zliatiny - Telo prístroja je vyrobené z ľahkej magnéziovej zliatiny, ktorá dodáva prístroju veľkú pevnosť a tuhosť, pri zachovaní ľahkej konštrukcie a kompaktnej veľkosti.
 • Akumulátor mini B-pack - Nový typ akumulátora mini B-pack aj napriek svojej miniatúrnej veľkosti poskytuje prístroju slušnú dobu prevádzky s možnosťou rýchlej výmeny. Akumulátor mini B-pack sa rýchlo nabíja cez nabíjaciu stanicu dodávanú v komplete s prístrojom, alebo priamo cez USB rozhranie Axion.
 • Veľké optické zväčšenie a optický zoom - Axion ponúka najväčšie optické zväčšenie v triede kompaktných termovízií. Základné optické zväčšenie môže byť vynásobené digitálnym zväčšením pre presnejšie rozpoznanie pozorovaného objektu.
 • Rýchly štart - Exkluzívna schéma elektronických obvodov umožňuje takmer okamžité zapnutie prístroja. Rýchly štart šetrí energiu a predĺžuje prevádzkovú dobu. Vypnutý prístroj môže byť rýchlo aktivovaný v ten pravý okamih keď ho najviac potrebujete.
 • Stupeň vodeodolnosti IPX7 - Stupeň vodeodolnosti IPX7 chráni prístroj pred silným dažďom, snežením a ďalšími nepiaznivými vplyvmi počasia. Axion je utesnený a je prevádzkyschopný aj pri ponorení do vody do hĺbky 1m na dobu 30 min.
 • Hmotnosť - Nízka hmotnosť je dôležitá pre dlhodobé používanie prístroja. Vďaka tomu si môžete dovoliť vziať viac užitočného príslušenstva, ktoré budete potrebovať na Vašom výlete. Axion váži okolo 300g, porovnateľne s vreckovým diaľkomerom, ale napriek tomu ponúka kvalitné termálne zobrazenie a rozsiahlu funkčnú výbavu.
 • Farebné zobrazenie - Okrem čierno-bieleho zobrazenia a inverzného režimu zobrazenia bielo-čierneho pre presnejšia mapovanie teploty okolitých objektov Axion ponúka ďalších 6 farebných variant zobrazenia.

Technické parametre:

ELEKTRONICKÉ SÚČIASTKY
Typ detektora nechladený mikrobolometer
Obnovovacia frekvencia (Hz) 50
Veľkosť otvorov v mriežke mikrobolometra (µm) 12
Rozlíšenie detektora (pix.) 320x240
Typ displeja AMOLED
Rozlíšenie displeja (pix.) 1024x768
OPTICKÉ VLASTNOSTI
Zväčšenie (x) 4 ... 16
Digitálny zoom (x) 2x, 4x
Priemer objektívu (mm) 30
Ohnisko objektívu (mm) F30/1.2
Zorné pole (°), horizontálne x vertikálne 7,3x5,5
Zorné pole (m/100m) 12,8x9,6
Dioptrická korekcia (dpt) -5...+5
VZDIALENOSŤ ROZPOZNANIA (m)
Vzdialenosť rozpoznania (m) objekt (1,7x0,5m) 1200
ZDROJ
Napájanie (V) 3,0 ÷ 4,2
Typ batérií Li-Ion APS3
Kapacita batérie (mAh) 3200
Prevádzková doba pri teplote 22 °C (h) 4+
Externý zdroj napájania 5 V
FYZIKÁLNE A PREVÁDZKOVÉ CHARAKTERISTIKY
Prevádzková teplota (°C) -10 .... +40
Vodeodolnosť (IEC 60529) IPX7
Rozmery (mm) 143х41х69
Hmotnosť bez batérií (kg) 0,25
VIDEOREKORDÉR
Video / Foto rozlíšenie (pix.) 1024x768
Video / Foto formát .mp4 / .jpeg
Veľkosť pamäte (Gb) 16
Wi-Fi
Frekvencia (GHz) 2,4
Štandard 802,11 b/g/n
Dosah pri priamej viditeľnosti (m) 15

Obsah balenia:

 • Termokamera Axion  XM30
 • Akumulátor APS3
 • Nabíjačka
 • USB kábel
 • Handrička na čistenie optiky
 • Puzdro
 • Návod na použitie
 • Záručný list

Napíšte Váš názor

Pulsar Axion XM30

Kompaktný termovízny monokulár s optickým zväčšením 4x a digitálnym až 16x, v  prevedení s WiFi, videorekordérom a podporou Stream Vision.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Príslušenstvo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (7)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0