Pulsar Axion KEY XM30

4173

Nový produkt

Kompaktný termovízny monokulár s optickým zväčšením 2,5x a digitálnym až 10x, v jednoduchom prevedení bez WiFi, videorekordéra a podpory Stream Vision.

Viac detailov

1 299,00 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Značka: Pulsar

Porovnať

 
Detaily

Podrobný popis:

 • Dobrodružstvo vo svete zahalenom do tmy - Axion je navrhnutý so zreteľom na dosiahnutie maximálneho výkonu pri minimálnej veľkosti a hmotnosti. Veľkou prednosťou termovízneho monokuláru Axion je jeho kompaktná veľkosť a tvar, umožňujúce pohodlné nosenie a komfortné držanie v ruke. Termovízny monokulár Axion bude ideálnym prístrojom pre cestovanie a pozorovanie v prírode.
 • Vrecková veľkosť - Kompaktná veľkosť, užívateľsky príjemné ovládanie a ergonomický design prinášajú užívateľovi nadštandardnú úroveň komfortu v ovládaní a používaní prístroja.
 • Ergonómia - Ergonómia prístroja je navrhnutá pre držanie v jednej ruke. Prístroj perfektne padne do dlane a prsty sa umiestnia presne na tlačítka pre jeho ovládanie. Kompaktná veľkosť a nízka hmotnosť vytvára z Axionu optimálny prístroj pre každodenné prenášanie. Nech už cestujete autom, plávete na lodi, idete na bicykli, túlate sa úchvatnou horskou krajinou, Axion vždy bude s Vami pripravený na okamžité použitie.
 • Veľká detekčná vzdialenosť - Kombinácia objektívu s veľkým ohniskom a novšieho mikrobolometra s technológiou 12 µm zabezpečuje Axionu výnimočnú schopnosť detekcie: napríklad objekt s výškou 1,8m môže byť detekovaná v absolútnej tme na vzdialenosť až 1700m.
 • Mikrobolometer 12 µm - Technologickým pokrokom je použitie mikrobolometra s veľkosťou pixelou 12 µm, ktorý umožnil dosiahnuť vyššie optické zväčšenie pri menšej veľkosti prístroja.
 • Odolné telo z magnéziovej zliatiny - Telo prístroja je vyrobené z ľahkej magnéziovej zliatiny, ktorá dodáva prístroju veľkú pevnosť a tuhosť, pri zachovaní ľahkej konštrukcie a kompaktnej veľkosti.
 • Akumulátor mini B-pack - Nový typ akumulátora mini B-pack aj napriek svojej miniatúrnej veľkosti poskytuje prístroju slušnú dobu prevádzky s možnosťou rýchlej výmeny. Akumulátor mini B-pack sa rýchlo nabíja cez nabíjaciu stanicu dodávanú v komplete s prístrojom, alebo priamo cez USB rozhranie Axion.
 • Veľké optické zväčšenie a optický zoom - Axion ponúka najväčšie optické zväčšenie v triede kompaktných termovízií. Základné optické zväčšenie môže byť vynásobené digitálnym zväčšením pre presnejšie rozpoznanie pozorovaného objektu.
 • Rýchly štart - Exkluzívna schéma elektronických obvodov umožňuje takmer okamžité zapnutie prístroja. Rýchly štart šetrí energiu a predĺžuje prevádzkovú dobu. Vypnutý prístroj môže byť rýchlo aktivovaný v ten pravý okamih keď ho najviac potrebujete.
 • Stupeň vodeodolnosti IPX7 - Stupeň vodeodolnosti IPX7 chráni prístroj pred silným dažďom, snežením a ďalšími nepiaznivými vplyvmi počasia. Axion je utesnený a je prevádzkyschopný aj pri ponorení do vody do hĺbky 1m na dobu 30 min.
 • Hmotnosť - Nízka hmotnosť je dôležitá pre dlhodobé používanie prístroja. Vďaka tomu si môžete dovoliť vziať viac užitočného príslušenstva, ktoré budete potrebovať na Vašom výlete. Axion váži okolo 300g, porovnateľne s vreckovým diaľkomerom, ale napriek tomu ponúka kvalitné termálne zobrazenie a rozsiahlu funkčnú výbavu.
 • Farebné zobrazenie - Okrem čierno-bieleho zobrazenia a inverzného režimu zobrazenia bielo-čierneho pre presnejšia mapovanie teploty okolitých objektov Axion ponúka ďalších 6 farebných variant zobrazenia.

Technické parametre:

ELEKTRONICKÉ SÚČIASTKY
Typ detektora nechladený mikrobolometer
Obnovovacia frekvencia (Hz) 50
Veľkosť otvorov v mriežke mikrobolometra (µm) 12
Rozlíšenie detektora (pix.) 320x240
Typ displeja LCOS
Rozlíšenie displeja (pix.) 960x720
OPTICKÉ VLASTNOSTI
Zväčšenie (x) 2,5 ... 10
Digitálny zoom (x) 2x, 4x
Priemer objektívu (mm) 30
Ohnisko objektívu (mm) F30/1.2
Zorné pole (°), horizontálne x vertikálne 7,8x5,9
Zorné pole (m/100m) 13,7x10,3
Dioptrická korekcia (dpt) -5...+5
VZDIALENOSŤ ROZPOZNANIA (m)
Vzdialenosť rozpoznania (m) objekt (1,7x0,5m) 1200
ZDROJ
Napájanie (V) 3,0 ÷ 4,2
Typ batérií Li-Ion APS3
Kapacita batérie (mAh) 3200
Prevádzková doba pri teplote 22 °C (h) 4+
Externý zdroj napájania 5 V
FYZIKÁLNE A PREVÁDZKOVÉ CHARAKTERISTIKY
Prevádzková teplota (°C) -10 .... +40
Vodeodolnosť (IEC 60529) IPX7
Rozmery (mm) 143х41х69
Hmotnosť bez batérií (kg) 0,25

Obsah balenia:

 • Termokamera Axion KEY XM30
 • Akumulátor APS3
 • USB kábel
 • Handrička na čistenie optiky
 • Puzdro
 • Návod na použitie
 • Záručný list

Napíšte Váš názor

Pulsar Axion KEY XM30

Kompaktný termovízny monokulár s optickým zväčšením 2,5x a digitálnym až 10x, v jednoduchom prevedení bez WiFi, videorekordéra a podpory Stream Vision.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Príslušenstvo

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0