Krátke tienidlo s krytkou pre Pard NV008

5934

Nový produkt

Dlhé tienidlo s krytkou pre puškohľady Pard NV008.

Viac detailov

38,00 €s DPH

O dostupnosti sa informujte telefonicky alebo e-mailom

- +

Značka: PARD

Porovnať

 
Detaily

Krátke tienidlo s krytkou objektívu pomáha zabrániť odleskom pri používaní za veľmi jasných svetelných podmienok. Prichádzajúce slnečné svetlo môže znížiť ostrosť obrazu, takže jednoduché tienidlo tomu zabráni.  Elegantná magnetická pružinová krytka sa rýchlo odklopí, pretože pre pohľade na váš cieľ sa počíta každá sekunda. Krytku je možné otáčať ľubovoľným smerom nezávisle na hlavnom tele tienidla, čo vám pomôže nastaviť si ideálnu polohu, ktorá vám vyhovuje. Tienidlo bolo navrhnuté s uzamykacími výstupkami, aby sa zabránilo jeho strate. Hlavné telo má niekoľko hrebeňov pre vynikajúcu priľnavosť pri otáčaní. Dá sa ľahko otáčať aj v rukaviciach.

Druhou funkciou krátkeho tienidla je uľahčenie manipulácie pri ostrení objektívu. Ostriaci krúžok u puškohľadov Pard je veľmi malý a zvlášť pri použití rukavíc môže byť manipulácia s ním náročná.

Tretia funkcia je komplexná ochrana objektívu a zaostrovacieho mechanizmu. Tienidlo pokrýva celý mechanizmus objektívu a chráni ho proti nárazom. Tienidlo je vyrobené z kvalitnéh ABS plastu. Predná krytka zabraňuje vniknutiu predmetov k objektívu.

Dlhé tienidlo zaručí:

  • žiadne odlesky
  • ľahšie a presnejšie zaostrenie
  • ochranu objektívu a zaostrovacieho mechanizmu

Napíšte Váš názor

Krátke tienidlo s krytkou pre Pard NV008

Dlhé tienidlo s krytkou pre puškohľady Pard NV008.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (29)

QR kód

Menu

Porovnať 0