Meopta MeoStarB1 8x56

554

Nový produkt

Meopta MeoStar B1 8x56 je binokulár určený pre hraničné svetelné podmienky.   MeoStar B1 8x56 poskytuje špičkový výkon pri pozorovaní za výrazne nevhodných svetelných podmienok, kedy prináša mimoriadne možnosti pozorovania aj dlho po zotmení.

Viac detailov

990,00 €s DPH

1 ks.
Na sklade

- +

Značka: Meopta

Porovnať

 
Detaily

Binokulár určený pre hraničné svetelné podmienky.

 

MeoStar B1 8x56 poskytuje špičkový výkon pri pozorovaní za výrazne nevhodných svetelných podmienok, kedy prináša mimoriadne možnosti pozorovania aj dlho po zotmení.

Precízna optika vo vyváženom ergonomickom tele z hliníkovej zliatiny tvoria jeden z najvýkonnejších prístrojov na súčasnom trhu.

 

 

VLASTNOSTI:

 

MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológií v obore – depozície vrstiev pomocou iónov. Vrstvy zaisťujú mimoriadne hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadov (99,8% na šošovku, 92-95% u celého prístroja podľa modelu).

MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci ionidov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom aj v extrémnych podmienkach. MeoShield spĺňa aj armádne požiadavky na odolnosť a tvrdosť povrchu.

Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meopte vyrobené, starostlivo očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.

Vodotesný - Všetky ďalekohľady sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

Plnené dusíkom - Všetky ďalekohľady sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.

Systém hranolov - Precízne vybrúsené Schmidt - Pechanové systémy hranolov umožňujú dlhé pozorovanie bez únavy zraku.

Ostrenie a dioptrická korekcia - Centrálne točítko ostrenia s integrovaným točítkom dioptrickej korekcie pre jednoduché nastavenie jedným prstom.

Ergonomický tvar - Ochranné pryžové armovanie je na úchopových plochách zmäkčené pre zníženie úvany rúk a lepšie držanie. Ergonomicky tvarované miesta pre palce vyhovejú každému a zaručia vyvážený a pohodlný úchop.

Hliníkové telo - Telo z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle je mimoriadne odolné a zaručí dlhú životnosť.

30 ročná predĺžená záruka - Všetky ďalekohľady MeoStar majú po registrácii produktu 30 ročnú predĺženú záruku.

 

 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 

Model Meopta MeoStar B1 8x56
Zväčšenie (x) 8
Optický priemer objektívu (mm) 56
Zorné pole (m/1000m) 111
Zorné pole (o) 6,35
Vzdialenosť výstupnej pupily (mm) 21,5
Minimálna pozorovacia vzdialenosť (m) 5
Priemer výstupnej pupily (mm) 7
Súmrakový faktor 21,2
Svetelná priepustnosť denná - typická (%) 88
Svetelná priepustnosť súmraková %) 80
Interpupilárna vzdialenosť (mm) 56 / 74
Dioptrická korekcia (D) -3 / +3
Výška (mm) 204
Šírka (mm) 142
Hĺbka (mm) 64
Hmotnosť - bez krytiek a popruhu (g) 1120

 

 

 

Napíšte Váš názor

Meopta MeoStarB1 8x56

Meopta MeoStar B1 8x56 je binokulár určený pre hraničné svetelné podmienky.   MeoStar B1 8x56 poskytuje špičkový výkon pri pozorovaní za výrazne nevhodných svetelných podmienok, kedy prináša mimoriadne možnosti pozorovania aj dlho po zotmení.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0