Meopta MeoPro 3,5-10x44

539

Nový produkt

Meopta MeoPro 3,5-10x44. Séria puškohľadov MeoPro predstavuje výnimočný pomer kvalita/cena a svojimi parametrami uspokojí začiatočníkov, ale aj skúsených a náročných strelcov. 

Viac detailov

461,00 €s DPH

O dostupnosti sa informujte telefonicky alebo e-mailom

- +

Značka: Meopta

Porovnať

 
Detaily

Séria puškohľadov MeoPro predstavuje výnimočný pomer kvalita/cena a svojimi parametrami uspokojí začiatočníkov, ale aj skúsených a náročných strelcov. Pre svoju cenovú dostupnosť je nazývaná radou vstupnou, kompromisy v optickej a mechanickej kvalite ale nepripúšťa.
Ľahký, kompaktný puškohľad, poskytujúci vysoký výkom bez kompromisov

 

 

VLASTNOSTI:

 

MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológií v obore – depozície vrstiev pomocou iónov. Vrstvy zaisťujú mimoriadne hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadov (99,8% na šošovku, 92-95% u celého prístroja podľa modelu).

MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci ionidov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom aj v extrémnych podmienkach. MeoShield spĺňa aj armádne požiadavky na odolnosť a tvrdosť povrchu.

Točítka rektifikácie MeoTrak II - Točítka rektifikácie MeoTrak II, ktoré možno ovládať prstami, prinášajú presné krokové nastavenie po ¼ MOA (0,7cm / 100m) s vynikajúcou opakovateľnosťou, jedinečným rozsahom a špičkovou presnosťou. Hmatateľné a počuteľné záskoky zaisťujú presné nastavenie v poľných podmienkach.

MeoQuick – Rýchlo ostrenie MeoQuick umožňuje rýchla zaostrenie a poskytuje dostatočne široký rozsah pre prispôsobenie obrazu ľudskému oku.

Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meopte vyrobené, dôkladne očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.

Prevracacia sústava - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti spätnému nárazu sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

Hliníkový tubus 1" (25.4 mm) - Jednodielny tubus z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolný a pevný, zaručujúci dlhú životnosť, je opatrený špeciálnou eloxovanou povrchovou úpravou odolnou proti oderu, čierny matný povrch eliminuje odlesky.

Vodotesný - Všetky puškohľady MeoPro sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

Plnené dusíkom - Všetky puškohľady MeoPro sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.

Nárazuvzdorný - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti nárazom, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

 
 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 

Model Meopta MeoPro 3,5-10x44
Zväčšenie 3,5-10 x
Optický priemer objektívu (mm) 44
Priemer tubusu (mm) 25,4
Priemer výstupnej pupily (mm) 11,8 - 4,4
Vzdialenosť výstupnej pupily (mm) 90
Zorné pole (stupne) 5,90 - 2,10
Zorné pole (m/100m) 10,30 - 3,6
Poloha zámernej osnovy (1. alebo 2. ohnisková rovina) 2
Dioptrický rozsah okuláru (D) -3 / +2
Rektifikačný krok - klik (cm/100m) 0,7
Rektifikačný rozsah (cm/100m) 180
Zámerné kríže 4, Z-plex, BDC
Korekcia paralaxy Nie
Hmotnosť (g) 470
A (mm) 329
B (mm) 141
C (mm) 48
D (mm) 61

 

 

Napíšte Váš názor

Meopta MeoPro 3,5-10x44

Meopta MeoPro 3,5-10x44. Séria puškohľadov MeoPro predstavuje výnimočný pomer kvalita/cena a svojimi parametrami uspokojí začiatočníkov, ale aj skúsených a náročných strelcov. 

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0