Olej Break-Free CLP-4/CLP-120R, 118ml s kvapátkom

4684

Nový produkt

Olej Break-Free CLP-4/CLP-120R, 118mls kvapátkom. Viacúčelový, moderný prostriedok na ošetrovanie zbraní.

Viac detailov

23,50 €s DPH

4 ks.
Na sklade

- +

Porovnať

 
Detaily

Break Free CLP je moderný, viacúčelový prostriedok na ošetrovanie zbraní, áut, prístrojov a ostatnej techniky, ktorý bol vyvinutý v USA pre armádu. Break Free CLP je čisto syntetický, viacúčelový olej s vynikajúcimi vlastnosťami a univerzálnym použitím. CLP rozloží a uvoľní nečistoty, spaliny a iné zbytky od kovu a prenikne do pórov kovu. Prípadná vlhkosť sa vytlačí malým podielom rozpúšťadla v oleji. Doba pôsobenia je úmerná veľkosti a dobe znečistenia ( od 15 min. do 24 hod.). Zbytky nečistôt a korózie sa odstránia silónovou kefkou alebo handričkou.

Pokiaľ bola prevedená konzervácia a mazanie pomocou Break-Free je nasledovné čistenie podstatne ľahšie. Break-Free CLP má vysokú vzlínavosť. Pri mazaní a konzervácii potiahne kov tenkou súvislou vrstvou. Tento tenký olejový film je elastický a neuschýna ani pri vysokých teplotách. Vzhľadom k obsahu teflónu a ďaľších komponentov má táto vrstva vynikajúcu mazaciu schopnosť. Všetky pohyblivé diely majú lepší chod, podstatne menšie trenie a oter.

Break-Free CLP vytvára priľnavý, nelepivý, olejový film, ktorý chráni kov proti korózii, nečistote a vlhkosti. Tenký olejový film nepriťahuje žiadnu nečistotu, neuschýna a dlhodobo chráni pred koróziou a oxidáciou.

CLP nevytvára emulziu s vodou, vytesňuje vlhkosť a je odolný aj voči slanej vode. Je vysoko ekologicým prostriedkom a to aj preto, že znižuje spotrebu v priemere 10 krát oproti ostatným čistiacim prostriedkom. Dlhodobo si zachováva svoje vlastnosti, pretože sa takmer neodparuje.

Napíšte Váš názor

Olej Break-Free CLP-4/CLP-120R, 118ml s kvapátkom

Olej Break-Free CLP-4/CLP-120R, 118mls kvapátkom. Viacúčelový, moderný prostriedok na ošetrovanie zbraní.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30)

QR kód

Menu

Porovnať 0