Fotopasca SPROMISE S328 12Mpx 940nm MMS/GPRS

3412

Nový produkt

Špičková fotopasca nabitá novými technológiami, ktorá udáva novú látku výkonnsti. Fotopasca Spromise S328 je pokračovaním úspešného modelu Spromise S128.

Viac detailov

285,00 €s DPH

Na objednávku do 3 pracovných dní

- +

Značka: Spromise

Porovnať

 
Detaily
  • NOVINKA vo svete FOTOPASCÍ
  • SLOVENSKÉ MENU
  • Video vo vysokom rozlíšení až 1080p 30fps
  • 12 Mpx snímač = vysoký dynamický rozsah
  • Obojsmerná komunikácia so smartfónom cez SMS alebo aplikáciu
  • Extrémne výkonný neviditeľný prísvit
  • Veľký 2" farebný displej
  • Dvojnásobná výdrž batérií ako pri starších modeloch
  • Bleskurýchla spúšť iba 0,6 sekundy!!!
  • Perfektne prepracovaná kamufláž

Špičková fotopasca nabitá novými technológiami, ktorá udáva novú látku výkonnsti. Fotopasca Spromise S328 je pokračovaním úspešného modelu Spromise S128. Model tejto vynovenej poľovníckej kamery ponúka takmer dvojnásobnú výdrž batérií, bleskurýchlu spúšť a to iba 0,6 sekúndy. Rýchla spúšť pomáha "zmraziť" fotografie, ktoré bude ostré a fotopasci tak neunikne žiadny dôležitý moment. Pokrok nastal aj v prípade pohybového snímača, ktorý zachytáva pohyb až na 25 metrov. Do pozornosti treba dať aj výkonný prísvit, vďaka ktorému budú vaše fotografie detailne aj v noci.

Momentálne absolútna jednotka na trhu fotopascí v pomere cena / výkon. Žiadna iná poľovnícka kamera Vám neposkytne toľko skvelých funkcií. A žiadna iná fotopasca s podobnými funkciami nie je tak cenovo dostupná. Reč je o novinke medzi monitorovacími zariadeniami, tzv. fotopascami - SPROMISE S328 12Mpx 940nm.

Vďaka menu v slovenskom jazyku už pre Vás nebude vôbec žiadnym problémom nastavenie fotopasce. Videá dokonca až v HD rozlíšení 1080p a so zvukom Vám poskytnú ten najvyšší možný level záznamu diania na pozorovanom mieste. Fotografie snímané prostredníctvom 12 Mpx snímacieho čipu majú reálne rozlíšenie 12 Mpx. Neunikne Vám ani ten najmenší detail vo dne a ani v noci. Fotografie a videá sa ukladajú na SDHC kartu (až do veľkosti 32 GB), takže si ich môžete pohodlne pozrieť priamo v teréne vo fotopasci na farebnom veľkom 2" displeji.

SPROMISE S328 je priam ideálnym pomocníkom na stráženie Vášho majetku a zároveň na nebadateľné pozorovanie zveri. To všetko vďaka 44 diódam, ktoré zabezpečia naozaj kvalitný a výkonný absolútne neviditeľný prísvit s vlnovou dĺžkou 940 nm. Taktiež umožňujú dosvit až do diaľky 25 metrov. Neviditeľnosť fotopasce je znásobená aj dokonale reálnou kamuflážou. Žiadny zlodej ani zviera tak nemajú šancu zbadať, že sú monitorovaní. Chcete mať aktuálny prehľad o dianí na monitorovanom mieste? Pre SPROMISE S328 žiadny problém. Dokáže Vás kedykoľvek a kdekoľvek informovať prostredníctvom MMS alebo e-mailu. Pošle Vám foto vždy, keď nejaké nasníma. Ste tak plne informovaný o pohybe na danom mieste. Vďaka najvýkonnejšej anténe na trhu má signál aj tam, kde napr. mobil už nie. Pre ešte lepšie zabezpečenie fotopasce odporúčame zakúpiť ochranný kovový box, ktorý je vyrobený presne daný typ fotopasce. Fotopascu odporúčame upevniť oceľovým zámkom, ktorý vám ešte viac zabezpečí vašu fotopascu.

Všetky dostupné nastavenia stromovej kamery SPROMISE S328 dokážete vykonať aj na diaľku z pohodlia domova alebo kancelárie, a to pomocou dvojcestnej komunikácie, ktorou disponuje. Bezproblémovo si ju môžete prestaviť podľa svojich požiadaviek či už z telefónu, tabletu, počítača, notebooku. Prostredníctvom aplikácie alebo jednoduchých a krátkych SMS kódov.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Prísvit absolútne neviditeľný - 940nm
Dosvit až do 25 m
Rozlíšenie fotografie 3 / 5 / 8 / 12Mpx
Rozlíšenie videa QVGA (320x240), WVGA (800x480), HD (720p), HD (1080p)
Snímková frekvencia až 30 obrázkov / sek
Dĺžka videa 1 - 30 sek
Nahrávanie zvuku Áno
Rýchlosť spúšte do 0,6 sek
Interval spúšte 0 sek - 60 min
Citlivosť senzora Nízka / Normálna / Vysoká
Šírka záberu 52°
Sériové snímanie Áno (1 - 10 fotografie)
Časozberná funkcia Áno (30 sek - 8 hodín)
MMS / GPRS modul Áno
Dvojcestná komunikácia Áno
Podpora mobilných operátorov Orange, Telekom, O2, prednastavenie v menu
Časovač fotenia Áno, možnosť nastavenia 2 časov
Vstavaný displej Áno, farebný LCD 2"
Podpora SDHC kariet Až do 32 GB
Jazyk menu slovenský
Údaje zobrazené na fotografii Dátum, čas, teplota, stav batérií
Napájanie 4xAA, 8xAA alebo 12xAA (odporúčame pre extra výdrž, možnosť použitia aj NiMH, 6V alebo 12V externý zdroj
Závit na tripod Áno
USB výstup Áno
Hmotnosť 363 g
Rozmery 152 x 127 x 89 mm
Prevádzková teplota -20°C - +60°C
Obsah balenia fotopasca, ultra výkonná anténa, micro USB kábel, popruh, návod v slovenskom jazyku

Napíšte Váš názor

Fotopasca SPROMISE S328 12Mpx 940nm MMS/GPRS

Špičková fotopasca nabitá novými technológiami, ktorá udáva novú látku výkonnsti. Fotopasca Spromise S328 je pokračovaním úspešného modelu Spromise S128.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Príslušenstvo

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6)

QR kód

Menu

Porovnať 0