Dedal-542 Gen.2+

644

Nový produkt

Dedal-542 Gen.2+.  

Viac detailov

4 180,00 €s DPH

O dostupnosti sa informujte telefonicky alebo e-mailom

- +

Značka: Dedal

Porovnať

 
Detaily

Prístroj D-542 vybavený meničom ruským je voľbou číslo 1 pre zákazníkov, ktorí požadujú vysoké výkony, pričom hľadia aj na ekonomickú stránku. Hlavným rozdielom oproti prístrojom vybaveným EOM 2+ DST je nižšia hodnota rozlíšenia a slabšia citlivosť fotokatódy, čo v konečnom efekte pre zákazníka znamená tmavší obraz, ktorý je ale veľmi čistý a nezrní. Menič skutočne prekvapuje nielen výkonmi, ale aj čistotou obrazu, ktorý je aj bez najmenších kozmetických defektov. Ruské meniče sa vyznačujú veľmi dobrým pomerom cena/výkon ako aj odolnosťou a robustnosťou vlastnými väčšine ruských výrobkov, ktoré sú určené do najťažších podmienok pri minimálnej údržbe. Životnosť meniča dosahuje 5000+ hodín. EOM je vybavený funkciami chrániacimi ho pred ožiarením z bodových svetelných zdrojov, ktoré by mohli spôsobiť jeho poškodenie (Automatic Brightness Control a Bright Light Protection). Prístroj poskytuje kľudný kontrastný obraz bez kozmetických defektov.

 

Nočné videnie Dedal D-542 je, podobne ako ATN S-22, unikátne zariadenie umožňujúce rýchlu zmenu bežnej dennej optiky na zariadenie nočného videnia. Do svojej prevádzkovej polohy sa montuje na prednú časť dennej optiky. Pevnú a presnú montáž zabezpečuje kruhový adaptér umožňujúci montáž na prednú časť optiky. Celý proces montáže či demontáže je veľmi jednoduchý, krátko trvajúci a veľmi pevný, pričom výsledkom je zmena dennej optiky na nočné videnie a naopak. Najoptimálnejšie hodnoty zväčšenia dennej optiky pre D-542 sú 3x - 5x, maximálny rozsah je 1x-7x. Hlavnými výhodami sú používanie optiky a zámerného obrazca , na ktoré je užívateľ navyknutý a zároveň odpadá nutnosť opätovného nastreľovania dennej a nočnej optiky, či používanie drahých montážnych riešení a opakované snímanie a nasadzovanie optík, ktoré v sebe vždy nesú riziko posunu nástrelu. Toto riešenie zároveň zabraňuje svetelným stratám a degradácii výkonu EOM vznikajúcim pri nasadení adaptéra na zadnú časť dennej optiky.

 

Nočné videnie D-542 disponuje pre Dedaly typickou kvalitnou optikou s viacvrstvovými poťahmi šošoviek antireflexnými vrstvami, optimalizujúcimi transmisiu svetla ako aj redukujúcimi nežiaduce svetelné reflexy a odlesky. Samotný prístroj má nízku hmotnosť 0,59 kg, pomerne široké zorné pole 8,8° a je veľmi robustný. Batéria CR 123 má dlhú výdrž (až 60 hodín). Prístroj je vybavený štandardným 75 mW IR iluminátorom, ktorého výkon je nastaviteľný v troch hladinách 25 mW/50 mW/75 mW.

 

Predná časť – teda šošovka objektívu má priemer 78 mm a jej F hodnota je slušných 1,5. Zadná časť nasadajúca na objektív dennej optiky má priemer 40 mm. Elektrooptické meniče 2+ generácie poskytujú jasný, čistý obraz i za podmienok blízkych absolútnej tme. Meniče pre tento prístroj ponúkame v 3 odlišných verziách, pričom všetky sa vyznačujú vynikajúcimi parametrami rozlíšenia i pomeru signál/šum (S/N ratio). Navyše majú životnosť v rozsahu od 5,000 do 15 0000 hodín.

Napíšte Váš názor

Dedal-542 Gen.2+

Dedal-542 Gen.2+.  

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)

QR kód

Naposledy navštívené

Menu

Porovnať 0